BeLightBC

  • Події
  • Круглий стіл "Міжкультурне служіння в умовах мінливого світу"
П'ятниця, 17 липня 2020 12:18

Круглий стіл "Міжкультурне служіння в умовах мінливого світу"

Круглий стіл "Міжкультурне служіння в умовах мінливого світу"

Чим став карантин для благовістя - перешкодою або пошуком можливостей? З якими труднощами зіткнулися благовісники та яка подальша перспектива місіонерської діяльності? Як можна виконувати Велике Доручення в таких обмежених умовах? Про це і не тільки говорили на круглому столі «Міжкультурне служіння в умовах мінливого світу». Онлайн трансляція була проведена 17 липня 2020 року о 19:00.
У складі спікерів: Сергій Гуц, Чед Уібі, Ігор Плива, Сергій Головін, Руслан Ширінга, Сергій Дебелинський.
Коли зустрічаєш перешкоду на шляху перша реакція - зупинитися і вирішити, що робити далі. З введенням карантинних обмежень звична налагоджена місіонерська робота застопорилася: хтось не зміг полетіти на місію, хтось не зміг повернутися додому. У кого-то полетів весь графік запланованих заходів. І що робити тепер? Сидіти і чекати, коли все закінчиться? Або все ж діяти? Пробуючи нові способи, відкриваючи нові ресурси, крок за кроком, іноді несміливо, іноді помиляючись, здійснювати справу Божу.
«По-людськи, коли ми відчуваємо якісь важкі обставини, то відразу постає запитання: Ну що тепер ось будемо робити? Будемо йти як і раніше або якось по-іншому? І я думаю, коли Бог дозволяє або влаштовує такі важкі обставини для Своєї Церкви, то це тільки для того, щоб поширювалося більше Його ім'я » - говорить Чед Уібі.
Про особисте бачення місіонерських можливостей в сучасних умовах, труднощі, проблеми, Божі чудеса, дієві практики та методи говорив кожен із запрошених спікерів. І через всю бесіду, ніби червоним чорнилом, підкреслювалася думка: Не можна мовчати, не можна зупинятися. Особливо зараз, коли все здається непевним і лякає, коли люди відчувають тривогу, страх і зневіру, Боже Слово має звучати, Добра Новина повинна поширюватися.


Прочитано 29 разів

Медіа