BeLightBC

  • Події
  • Робота Святого Духа в Старому та Новому заповітах
Середа, 29 липня 2020 09:49

Робота Святого Духа в Старому та Новому заповітах

Робота Святого Духа в Старому та Новому заповітах

 

Хто такий Дух Святий? Як Він діє? Як навчитися чути голос Духа Святого? Що значить водитися Духом Святим? Ці питання не втрачають актуальності і в наш час. Навіть навпаки. Зі збільшенням кількості «чудес», «зцілень» і зростаючих як гриби багатотисячних церков ці питання стали більш гострими. І часто в християнському середовищі можна почути фрази: «Це робота Духа Святого» або «Дух Святий так не діє» при трактуванні чергової стадіонної події.
І з одного боку добре, що дітей Божих хвилює ця тема. Було б набагато гірше, якби християни до питань про Духа Святого ставилися прохолодно, без інтересу.
Проблема в іншому. У хибних питаннях. Часто діти Божі шукають не того що істинно, а того, що приносить очікуваний результат і є максимально вигідним, ефективним. Звідси і пошук гучних чудес, знамень і гострих відчуттів.
Парадокс полягає в тому, що відповіді на прописані на початку питання знаходяться в Божому Слові. Тільки, чи то не всі їх там знаходять, то чи не всіх такі відповіді влаштовують.
"Сьогодні ми, віруючі, можемо радіти тому, що Його Дух Святий діє в кожній людині на землі. Нам сьогодні не потрібно молиться як молився колись Давид "Не забери від мене Духа Свого" тому що Він обіцяв, що ніколи нас не залишить"- говорить Брюс Таттл в своїй проповіді 
Якщо вам цікава ця тема, слухайте проповідь «Робота Духа Святого в Старому та Новому Заповітах». На ютуб каналі церкви «Преображення» ви знайдете багато християнських псалмів, віршів і проповідей на різні теми. Також ви можете підписатися на сторінку церкви в фейсбуці та бути в курсі всіх новин. 


Прочитано 38 разів

Медіа