BeLightBC

  • Події
  • Як вплине "карантин вихідного дня" на діяльність церков
Субота, 14 листопада 2020 16:55

Як вплине "карантин вихідного дня" на діяльність церков

Як вплине "карантин вихідного дня" на діяльність церков

В Україні відмовились від адаптивного карантину. Уряд ухвалив рішення про впровадження загальнодержавного карантину з обмеженнями "помаранчевої" зони та "карантин вихідного дня" з 14 листопада 2020 року. Суворі обмеження діятимуть до кінця 2020 року. Про це йдеться в постанові  № 1100, п. 10 https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-22-lipnya-2020-r-641-1100111120 , яку оприлюднив Кабмін 11 листопада 2020 року.

Згідно з документом, забороняється проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра)

Проводити богослужіння не заборонено, але брати участь у релігійних заходах може обмежена кількість людей (до 20 осіб). Що є проблемою для великих церков, де тільки команда активних учасників (проповідники, група прославлення, музиканти та оператори) зможуть бути на служінні. Тому церквам доведеться знову проводити зібрання онлайн. 

Найбільша платформа "Онлайн-трансляцій церков" https://sobor.com.ua/online дає можливість розмістити дані про церкви, де проходять онлайн-зібрання, щоб люди могли переглядати їх.

Саме зараз вдалий час для розвитку медіа служіння, тому церквам варто налагодити трансляцію богослужінь та інших зустрічей. 

До вашої уваги трансляції служінь церков ЄХБ в місті Біла Церква.












Прочитано 59 разів

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.