BeLightBC

Я вірю

Я вірю

Керівник: Мандзюк Николай Петрович

Біла Цекрва, вул. Мира, 14 

  • Молодіжне служіння "Іскра"
  • Інтелектуальна гра "Еврика"
  • Служіння для дівчат "Оригінал"
  • Молитовне служіння "iPray"

ЯВірю – молодіжний християнський рух міста Біла Церква. Ми християни і любимо Бога. Це коротко, що можемо розповісти про себе. Насправді ми веселі, дружні і відкриті люди, які полюбляють нові знайомства та враження, круто проводити час і змінюватися. Останнє полюбляємо найбільше, тому хочемо й іншим показати, що це цілком можливо.
Що ми робимо?
У рідному місті ми проводимо різноманітні молодіжні проекти, через які намагаємося показати, що можна вести абсолютно інше життя, повноцінне, щасливе і не даремне, керуючись християнськими цінностями, які записані в Біблії.
Для чого ми це робимо?
"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне." (Євангеліє від Івана 3:16)
Ось суть, чому ми це робимо. Ісус нас полюбив, пробачив все зло і подарував нове життя. Також Він полюбив і віддав своє життя саме за ТЕБЕ, щоб врятувати тебе і кожного на цій Землі від смерті.
Тому ми і створили наш молодіжний рух, щоб показати цю любов Христа, навчити інших любити так само і передавати її далі.
Наші проекти:
ISKRA — запали серце. Молодіжне служіння, де кожен може відчути себе частинкою великої і люблячої сім'ї. ISKRA — це важлива тема, гострі проблеми, які ми піднімаємо і дивимося на них через Біблію. Також це відповіді на твої питання і підбадьорення, правильні цінності та орієнтири. Це життєві історії та уроки на майбутнє, можливість краще знати Слово Боже та Його волю для твого життя. Жодна ISKRA не обходиться без прославлення у піснях, проповіді та теплого спілкування після служіння.
Республіка "НеФормат" — зруйнує твоє стереотипне уявлення про табори. Це: територія відпочинку, де ніхто не диктує, що тобі робити і тільки ти сам обираєш на що витрачати свій вільний час; незабутня подорож, яка змінить твоє життя на краще; тиждень вільного вибору, нових знайомств, яскравих вражень та особливих моментів, про які ти дізнаєшся тільки у межах нашої республіки.
ДоДоМу — смаколики, чай та затишок. Після насиченого дня всі прагнуть потрапити якнайшвидше додому. Бо там — найкраще! Але навіщо обмежуватися лише однією домівкою? Проект ДоДоМу подарує тобі ту ж атмосферу невимушеності, дружелюбності та розуміння, яка може бути лише вдома. Однако чисто одно общения и развлечения не в состоянии насытить внутренний голод, поэтому домой также поможет найти ответы на важные жизненные вопросы, настоящие ценности и подкрепления для души через изучение Библии.
ORIGINAL — тільки для дівчат. Перша в історії молодіжного руху зустріч тільки для ДІВЧАТ. Щиро та відверто обговорюємо важливі теми, які допоможуть дівчині-християнці не загубитись серед безлічі спокус. Наша ціль - нагадати, яким Оригіналом створив нас Господь та допомогти рухатися у цьому напрямку. Звичайно, що все це відбувається у неймовірній "дівчачій" атмосфері.
Мотивація на тиждень — назва говорить сама за себе. #Мотивація_на_тиждень — це проект, який можна зустріти тільки о 8:00 і тільки в суботу. З понеділка по п'ятницю ми живемо в ритмі нон-стоп і нам точно потрібна підзарядка та мотивація на наступний тиждень, а ранкова молитва — це найкращий крок до досягнення успіху в цій сфері. Ми чекаємо на тебе!
Еврика — інтелектуальна гра, в якій беруть участь команди із 10-12 чол. Команди методом мозкового штурму мають знайти відповідь за одну хвилину на поставлене питання, що випадає випадково. За правильні відповіді накопичуються бали і команда, яка набрала їх найбільше, отримує кубок та призи.
LAPSHA — ні, це не кулінарне шоу. Отож, на цій зустрічі ми взагалі не говоримо про їжу, як ви могли б подумати, вперше почувши цю назву. Lapsha — це те, що зруйнує усі міфи, нав'язані тобі суспільством. Ти досі вважаєш, що Христос не воскрес, а просто втік зі свого гробу, чи що ти нащадок мавпи? Бери з собою всю локшину — "лапшу" — із твоїх вух і приходь до нас — ми допоможемо тобі зняти її.
Музичний гурт ЯВірю — вони тобі сподобаються. Понад 100 пісень, концерт, 3 табори, близько 50 проектів, а ще 100500 репетицій... Звісно, це ще не весь перелік здобутків музичного гурту ЯВірю. Але, насамперед, цих сімох людей об'єднує спільна ціль — прославляти Бога та запалювати серця. Тож якщо ти хочеш насолодитися виконанням групи — шукати їх не потрібно. Проекти команди та літній табір — найкращі майданчики для гурту!
Орієнтир — найкращий проект міста. Він спрямований на жителів Білої Церкви. Молодіжний рух ЯВірю виходить на головні площі міста та ділиться з жителями теплим чаєм, добрим словом та Євангелієм. На Орієнтирі можна завести нові знайомства, поспілкуватися на різні теми, зробити яскраві фото на пам’ять біля креативної фотозони. Атмосфера сприяє щирим розмовам, особистим свідченням та розповіді Доброї звістки. Тут ти можеш отримати Слово, яке підбадьорить та змінить хід твоїх думок та все життя.

Лідер служіння: Тищенко Роман

@ibelieve_ua Канал в телеграме

 Instagram: www.instagram.com/ibelieve.ua

 https://www.facebook.com/Ibelieve.ua

 YouTube: www.youtube.com/IBelieveTV

 Магазин: www.instagram.com/ibelieve.shop

 

 

Прочитано 320 разів

Галерея зображень