BeLightBC

Школа "Алетея"

Школа "Алетея"

Християнська школа "Алетея"

Християнський ПЗО "Алетея" / Aletheia Christian School

Звучить неймовірно, але це місце особливе для кожної дитини, яка тут навчається. Кожен день наповнений сюрпризами, дослідами, поглибленим вивченням англійської мови, можливостями відкрити свої найкращі сторони та, звичайно, отримати ґрунтовні знання з кожного предмету. Якщо ви здогадалися, мова йде про Білоцерківський Християнський ПЗО "Алетея", назва якого в перекладі з давньогрецької означає "істина". 

Хоча школа доволі молода - заснована у 2017 році, але сьогодні в ній навчається 49 учнів, а педагогічний колектив налічує 11 працівників.

Навчання доступне як в очній так і в дистанційній формі, а також є можливе для дітей з особливими освітніми потребами. Після закінчення уроків та гарячого обіду учні не поспішають додому, адже в школі є групи продовженого дня, де можна поспілкуватися з друзями, пограти в спортивні та інтелектуальні ігри, виконувати цікаві завдання для розвитку логічного мислення і ще встигнути зробити багато захоплюючих речей до приходу батьків. 

Канікули для учнів це не тільки можливість заховати портфелі під ліжко, а й побачити багато цікавих місць як рідного міста так і поза його межами. Діти разом з вчителями відвідують музеї, бібліотеки, зоопарки, майстеркласи в місті Біла Церква, а також з нетерпінням чекають поїздок в столицю - улюблене місто професій KidsWill. 

При школі працюють курси раннього розвитку, підготовки до школи, англійської мови. Особливими родзинками є художня студія (малюнок, живопис, композиція, скульптура) та вокальна студія.

Місія навчального закладу - виховати покоління високоосвічених учнів зі світоглядом, що ґрунтується на християнських цінностях; людей, які будуть розуміти своє покликання та здатні впливати на суспільство. 

 
Прочитано 263 разів

Медіа

Галерея зображень

Детальніше в цій категорії: Волейбольний клуб «Гарт» »