BeLightBC

Медіа служіння BeLightBC спочатку було задумано, як регіональний медіа майданчик для служіння невеликої групи церков. Ми раді, що сьогодні воно стало набагато ширше і вийшло за межі не тільки регіону, а й країни. Але це вимагає й набагато більших зусиль та інвестицій. Потрібні технічні засоби і програмне забезпечення. Учасники команди вчаться, здобувають нові навички та вміння для того, щоб плоди нашого служіння були кращими та більш різноманітними. Водночас у кожного з них залишаються турботи про свої сім'ї в т умовах карантинного життя. Ми маємо хороші ідеї для нових проєктів. Допоможіть нам реалізувати їх - підтримайте наше служіння!

 

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.


Головний редактор: +38 097 3711735 Ігор Тарарощенко

Все листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Карантин, беззаперечно, стане знаковим періодом XXI століття. Сьогодні цей термін визначає спосіб життя для більшості людей по всій Землі. Ми постійно чуємо нагадування про життєву необхідність "соціальної дистанції", "самоізоляції", "засобів захисту та дезінфекції". Ці "необхідності" змінили звичний ритм життя безлічі людей у ​​всіх її проявах. Пристосовуватися змушені всі сфери життя: бізнес, політика, культура, законодавство, охорона здоров'я, наука, економіка, освіта, інфраструктура. Церква не стала винятком і ми також стали учасниками цих глобальних процесів, які приголомшили світ.

Церква в умовах пандемії і вимушених карантинних обмежень, постала перед необхідністю перегляду багатьох, здавалося б, непорушних традицій у своїй повсякденній діяльності. Зміни умов життя стали причиною пошуку нових форм служіння, а також можливістю побачити те, що в "нормальних" умовах було прихованим, але, насправді, потребує змін. Нам потрібно осмислити те, що сьогодні відбувається в нашому церковному житті та зробити висновки, щоб навчитися краще розуміти нашого Бога, творити Його волю і являти Його славу в цьому світі.

Вимоги дотримання самоізоляції та соціальної дистанції підвищили увагу до можливостей сучасних інформаційних технологій. Медіа служіння стало ефективним мостом, що з'єднує церковні громад як всередині - для більш активного спілкування, так і для зовнішнього служіння благовістя. Ми пішли шляхом, який мало вивчали та досліджували "вчора і третього дня". Багато в чому це виявилося для нас абсолютно новим.

Ми дякуємо Богу за нові для нас благословення. Я вдячний усім учасникам команди нашого служіння. Я радий, що можу бути частиною цього служіння і вчитися в них вірності, жертовності й любові до Господа і Його Церкви. Ми вдячні пасторам церков, які піклуються про нас і дають необхідні настанови. Ми дякуємо всім, хто підтримує нас молитовно і фінансово. Ви всі - співучасники цього медіа-служіння - служіння для Церкви Божої та слави Його!

"Бо діло служіння цього не тільки виповнює недостачі святих, але й багатіє багатьма подяками Богові. Досвідченням цього служіння вони хвалять Бога за послух Христовій Євангелії, що ви визнаєте її, та за щирість учасництва з ними й усіма, вони за вас моляться й тужать по вас із-за дуже великої Божої благодаті на вас. Дяка Богові за невимовний дар Його!"

2Кор.9:12-15