BeLightBC

Адвент. Про що говорять Віфлеємські свічки?

Адвент. Про що говорять Віфлеємські свічки?

Четверта свічка

Ми запалюємо останню свічку - Ангельську свічку, символ того, що Спаситель Ісус Христос прийшов в цей світ дві тисячі років тому, і прийде знову. Сьогодні ми хочемо разом з вами розділити радість Його народження, що дарує нам Різдво. З Різдвом Христовим! Христос Народився!

 

Третя свічка

Вона розповідає про те, що Бог обирає собі людей зовсім не так, як це робить світ. «Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,» 1-е до Коринтян 1:27-28 Зі всіх можливих варіантів, Бог обирає пастухів. Латаний одяг, запах овець і пусті кишені.

Друга свічка

Триває чудовий період Адвенту. І ми разом хочемо говорити про другу свічку – Вифлеємську. Саме у Вифлеємі був народжений Спаситель, тут стояла Зоря і співали Ангели. Друга свічка Адвенту – символ того, що Бог присутній у всьому. Він з нами коли ми радіємо, і коли сумуємо. І Він обіймає тебе зараз.

Перша свічка

Надзвичайний час Адвенту вже розпочався! Час заглиблення в Слово Боже і підготовки свого серця до святкування Різдва Христового. Ми разом згадаємо про першу свічку Адвенту - Свічка Пророцтв. І згадаємо про те, що пророцтва значили для ізраїльського народу. Запрошуємо до перегляду.

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 253 разів
Детальніше в цій категорії: « Щодо вакцинації Різдво - формула миру! »