BeLightBC

Різдво - формула миру!

Різдво - формула миру!

Різдво. Але миру та спокою нема на землі. Сьогодні триває війна у світі. Географічно війна посеред Європи. Але політично, економічно, соціально, майже у всіх країнах світу. Війна впливає на життя багатьох людей: мільйони біженців, тисячі скалічених та знищених життів, продовольча криза, енергетична, культурна, екологічна. Міжнародні інституції виявилися безсилими, міжнародні домовленості зруйнованими, порушеними.

Тому сьогодні у світі заговорили про необхідність нового світового устрою, нової системи безпеки, заговорили про нову "формулу миру". Найвпливовіші люди світу разом шукають шляхи припинення війни та подолання її наслідків. Сьогодні ні ООН, ані Євросоюз, ані НАТО ніхто інший не може гарантувати будь-якого справжнього миру для людей. Де ж той мир? Чи є, дійсно, оця "формула миру"?

Насправді "формула миру" вже була об'явлена для всіх людей. Це сталося більш ніж двох тисяч літ тому, десь біля стародавнього міста Віфлеєму, що розташований в Юдеї. Ось як про це, "докладно розвідавши", записав колись євангеліст Лука:

8 А в тій стороні були́ пастухи, які пильнували на полі, і нічно́ї пори вартували отару свою.

9 Аж ось а́нгол Господній з'явивсь коло них, і слава Господня ося́яла їх. І вони перестра́шились стра́хом великим,

10 Та а́нгол промовив до них: „Не лякайтесь, бо я ось благовіщу́ вам радість велику, що станеться лю́дям усім.

11 Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.

12 А ось вам ознака: Дитину сповиту ви зна́йдете, що в я́слах лежатиме“.

13 І ось ра́птом з'явилася з а́нголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали:

14 „Слава Богу на висоті, і на землі спокій, у людях добра воля!“

(Лк.2:8-14)

Формула миру то є Христос Господь!

Гарантія справжнього миру - Царювання Бога та покора людини. Христос виявив любов Божу, бо прийняв смерть за людей. А людина виявляє любов до Бога через послух та виконання Божого слова.

15 Якщо Ви Мене любите, — Мої заповіді зберігайте!

(Ів.14:15)

Там де панує любов нема місця для війни. Якщо панує любов серед людей, то "на землі спокій". Так працює справжня "формула миру".

Така формула миру годиться для країни, для родини, для кожної людини.

Тому Церква сьогодні знову й знову сповіщає у всьому світові - Христос народився! Народився Цар над царями, та Пан над панами. Саме Він є справжня формула миру, бо Він - Слово Бога, що стало тілом.

На жаль люди нехтують цією формулою, тож війна ця не остання в історії людства.

Ми молимося, щоби царі цього світу дослухалися до формули миру, що була запропонована Богом. Й не тільки самі царі, але всі люди, у всьому світі.

Оновлення світу, справжнє оновлення відбудеться неодмінно. Це оновлення наблизилося, але воно буде не від людей, не за людськими формулами. Бо Христос вже народився! Славімо Його!

Прочитано 213 разів