BeLightBC

Щодо вакцинації

Щодо вакцинації

Небезпечна хвороба та її ще більш небезпечні наслідки й далі лякають, хвилюють, бентежать людей. Поширюються чутки, "апокаліптичні пророцтва" та "викриття конспірологічних задумів" щодо самої хвороби, а також до сучасних засобів її лікування або запобігання подальшого розвитку пандемії.

Керівництво багатьох країн світу закликає та навіть, у деяких випадках, примушує людей до вакцинації, вважаючи, що сьогодні це якнайкращий шлях до подолання пандемії. Але не всі сприймають таку дорогу, як добру. Є багато питань, які турбують людей, щодо дії вакцин та можливих наслідків вакцинації.

Оскільки лікарі поки ще не мають ефективної зброї проти COVID-19, щоби остаточно подолати цю хворобу та її наслідки, люди жадають пояснень, якогось дороговказу, провідника до безпеки та захисту власного здоров'я та життя.

Небезпечна хвороба торкається до людей, що вірують у Бога так само, як і до тих, що не мають такої віри. Але завжди, у всі часи тяжких криз люди шукали захисту, поради, мудрості, звертаючись до Бога в молитвах та Його Слова у Святому Письмі. Чи має Церква сьогодні відповідь щодо вакцинації або якусь пораду до цього?

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів оприлюднив власну позицію щодо вакцинації до якої варто прислухатися християнам сьогодні.

Позиція ВСЦ ЄХБ щодо вакцинації

  • На підставі біблійного вчення ми визнаємо, що епідемії є однією з ознак наближення есхатологічних часів. У наші дні виконуються пророцтва про наближення часів Другого приходу Ісуса Христа. Однак вакцинація від КОВІД не є чипізацією та прийняттям "числа звіра 666", як попереджає нас про це Святе Писання. Спекуляція біблійними текстами, нагнітання страху, поширення "конспірологічних задумів" є відхиленням від євангельського вчення.
  • Вакцинація є медичною практикою. Ми не можемо дати точних вичерпних відповідей на питання безпечності й ефективності вакцини проти КОВІД-19. Кожен християнин особисто приймає рішення, яку і коли вакцину приймати (або не приймати), на основі консультацій з медиками. Служителі церкви не є спеціалістами у сфері вакцинування.
  • Християни, як громадяни країни, мають право вільного вибору. Ми відстоюємо це право, як в питаннях свободи совісті, віровизнання, так і інших свободах громадян, гарантованих Богом і Конституцією України. Саме тому ми зазначаємо, що кожен християнин має право і в питанні вакцинації особисто вирішувати, приймати йому чи не приймати вакцину. Ми не вважаємо вакцинацію гріхом, ознакою невірства чи відступництва від Бога. Ми, як християни, не засуджуємо одне одного, поважаючи вибір кожного.
  • Ми вважаємо, що влада відповідальна у тому, щоб не чинити насильства в питаннях вакцинації, поважаючи права кожної людини, які гарантовані Конституцією України.
  • Християни не вдаються до "конспірологічних ідей". Біблія точно говорить про всі події, які відбудуться в останні часи. Ми довіряємо Слову Божому і віримо - Господь контролює всі події в історії людства. Все відбувається під Його керівництвом і Його Слово виконається у визначений Ним час.
  • У часи пандемії християни моляться за всіх хворих та медиків, щоб Господь виявив Своє милосердя. Дякуємо лікарям за їхнє жертовне служіння людям і допомогу, яку вони надають тим, хто страждає.
  • Ми заохочуємо владу держави зайняти активну позицію і закликати націю до загального посту і молитви до Бога за припинення пандемії і за краще життя у Божій благодаті

Ігор Тарарощенко

головний редактор

Прочитано 386 разів