BeLightBC

  • Місія
Місія

Місія

Служіння місіонерів в інших країнах: зовнішня християнська місія

Християнська місія - безпосереднє свідчення милосердя. Свідчити світові про Христа, проповідувати Добру Звістку і при цьому не звертати увагу на національність, колір шкіри і релігію - основні завдання місіонерів. Ставши учасником зовнішньої місії, кожен повинен пам'ятати про принцип "доброї волі". 

Успішне служіння місіонерів з України в інших країнах вказує на те, що ми на правильному шляху. Наприклад, в Камбоджі вже кілька років проповідує Євангеліє наш брат у Христі Ісусі Євгеній Евва. З Божим благословенням він намагається виправити ситуацію з незнанням камбоджійців Христа і дати можливість місцевим жителям познайомитися з християнством. Як сказав Христос: "Жнива великі, та робітників мало" (Мт. 9:37).

Таїсія Бакаленко служить місіонеркою в Уганді з 2017 року. З сім'єю місіонерів мають служіння в місті Бвеяле, де проводять Біблійні уроки в школах, навчання для дітей, молодіжне та підліткове служіння та ін. Бог працює в серцях людей і вони бажають пізнавати Його через Писання. Ми не бачимо всієї картини, та можемо бачити невеликі плоди Божої праці, через що наші серця не можуть не радіти.

Місіонерів чекають і в багатьох інших країнах світу, де дуже малий відсоток християнства, а також в державах зі складною релігійною ситуацією, де християн переслідують та саджають до в’язниць. Гостро в євангельських місіонерах потребують в Ісландії, Данії, Норвегії, Ліхтенштейні, Саудівській Аравії, країнах Латинської Америки та ін. 

Любімо Бога, любімо людей, слідуймо за Ісусом Христом!

Детальніше про місіонерів та їхні досягнення, а також про місіонерські конференції ми регулярно пишемо на нашому сайті belightbc.org.ua.

Підтримка місіонерського служіння. Всі кошти підуть на підтримку місіонерів (створення відео та дизайн PDF файлів / флаєрів про служіння місіонерів).

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!