BeLightBC

  • Місія
Місія

Місія

Служіння місіонерів в інших країнах: зовнішня християнська місія

Християнська місія - безпосереднє свідчення милосердя. Свідчити світові про Христа, проповідувати Добру Звістку і при цьому не звертати увагу на національність, колір шкіри і релігію - основні завдання місіонерів. Ставши учасником зовнішньої місії, кожен повинен пам'ятати про принцип "доброї волі". 

Успішне служіння місіонерів з України в інших країнах вказує на те, що ми на правильному шляху. Наприклад, в Камбоджі вже кілька років проповідує Євангеліє наш брат у Христі Ісусі Євгеній Евва. З Божим благословенням він намагається виправити ситуацію з незнанням камбоджійців Христа і дати можливість місцевим жителям познайомитися з християнством. Як сказав Христос: "Жнива великі, та робітників мало" (Мт. 9:37).

Таїсія Бакаленко служить місіонеркою в Уганді з 2017 року. З сім'єю місіонерів мають служіння в місті Бвеяле, де проводять Біблійні уроки в школах, навчання для дітей, молодіжне та підліткове служіння та ін. Бог працює в серцях людей і вони бажають пізнавати Його через Писання. Ми не бачимо всієї картини, та можемо бачити невеликі плоди Божої праці, через що наші серця не можуть не радіти.

Місіонерів чекають і в багатьох інших країнах світу, де дуже малий відсоток християнства, а також в державах зі складною релігійною ситуацією, де християн переслідують та саджають до в’язниць. Гостро в євангельських місіонерах потребують в Ісландії, Данії, Норвегії, Ліхтенштейні, Саудівській Аравії, країнах Латинської Америки та ін. 

Любімо Бога, любімо людей, слідуймо за Ісусом Христом!

Детальніше про місіонерів та їхні досягнення, а також про місіонерські конференції ми регулярно пишемо на нашому сайті belightbc.org.ua.

Підтримка місіонерського служіння. Всі кошти підуть на підтримку місіонерів (створення відео та дизайн PDF файлів / флаєрів про служіння місіонерів).із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.