BeLightBC

  • Місія
  • Культурна адаптація місіонера

Культурна адаптація місіонера

Культурна адаптація місіонера

Культурна адаптація місіонера – це не просто одягнути їхній одяг, не просто їсти їхню їжу (хоча іноді її дійсно є не просто), це не просто навчитися говорити їхньою мовою.

Культурна адаптація - це стати частиною їх, стати частиною для них, стати таким, щоб вони побачили, що вони важливі для тебе.

Культурна адаптація місіонера – це коли ти любиш свою країну, але хочеш жити тут.

Культурна адаптація - це коли тебе обманюють в черговий раз, хочуть тебе використовувати, лицемірять і дивляться на тебе як на "мішок з грошима", але ти все одно любиш їх.

Культурна адаптація – це коли ти вночі стрімголов мчиш на мотоциклі зі своєю прийомною кхмерською дитиною до лікарні, це коли тобі стукають у двері і просять взяти їхню дівчинку в наш притулок, бо вдома вона жити не може. Це коли кхмерські діти, які живуть з тобою під одним дахом, починають називати тебе тато. Це коли приходить інспектор у справах неповнолітніх з поліцією в твій дім і дивується, що ти їси разом із дітьми за одним столом, намагаєшся допомагати їм зробити домашнє завдання у школі, граєш із ними у хованки чи наздоганяння.

Культурна адаптація – це коли ти стаєш їм значним, і вони бояться втратити тебе. І тоді ти показуєш їм Христа, Того, Хто здійснив найбільшу культурну адаптацію світу.

Культурна адаптація—це життя місіонера, і воно ніколи не закінчиться, точніше закінчиться, але тільки у вічності, коли ми адаптуємось у Небесах.

 

 

Евген Євва, Камбоджі

 

 


Прочитано 79 разів Останнє редагування Середа, 08 лютого 2023 12:00

Медіа

Детальніше в цій категорії: « А у нас сьогодні Різдво Дивне в уха »


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.