BeLightBC

  • Місія
  • До скорої зустрічі Уганда!

До скорої зустрічі Уганда!

До скорої зустрічі Уганда!

"Володарю, на віки вічні був Ти нашим житлом!" Пс. 90:2

В Уганді на одному з бігбордів є надпис: «Твій дім там, де твоє серце». Сьогодні моє серце розділяється, від’їжджаючи з Уганди, тільки Бог знає на скільки, але частина мого серця назавжди тут! Не завжди було все просто і подобалось, не зі всіма культурними моментами була згідна, але знаю що це був час від Бога, Він допоміг все пройти, дякую за кожного хто служив ці роки разом з нами, молився і переживав!

Було багато радощів, і в той же час багато сліз, з початку війни було тяжко служити, коли ти постійно думаєш про своїх рідних, друзів в Україні і не розумієш до кінця, що насправді відбувається! Це були не легкі місяці не дивлячись на те, що в нас мирне небо!

Все чому навчала інших, здавалось маю пройти через це зараз і тепер слова «довіра Богу» мають інший зміст особисто для мене!

Навіть сьогодні я не знаю що буде далі, але знаю Того, Хто йде попереду, Хто тримав і буде тримати мене за руку і проведе через все, де здається немає шляху, де тільки темрява!

26 травня буду виїжати з Уганди, це було складне рішення, про яке молилась з початку війни! Плани на майбутнє тяжко будувати, але життя продовжується і ми маєм робити що залежить від нас, а все інше за Богом! Бог поклав на серце думки і бачення, про які буду розповідати, молюся щоб повернутися до служіння!

Перед від‘їздом Бог дав чудову зустріч з місіонерами! Так цінно спілкуватися з людьми, які знають через що ти проходиш, діляться радощами, труднощами, бачити як вони залишаються вірними Богу, готові підтримати тебе! Ніколи не перестану дивуватися, як Бог об’єднує незнайомих людей, але єдиних у Христі!

Моліться за:
- духовний та фізичний стан;
- мудрість у кожному дні;
- плани надалі.

"Бог, джерело всілякої благодаті, покликав вас
розділити Свою вічну славу в Ісусі Христі. Після
вашого короткочасного страждання Він Сам вас
відновить, зміцнить, підтримає, і не дасть вам
упасти" 1 Петр. 5:10

До побачення Уганда!


Прочитано 178 разів Останнє редагування Четвер, 26 травня 2022 21:38


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.