BeLightBC

  • Події
  • 1 вересня у школі "Алетея"
П'ятниця, 01 вересня 2023 21:37

1 вересня у школі "Алетея"

1 вересня у школі "Алетея"

Сьогодні в християнській школі "Алетея" відбулося свято 1 Вересня, яке наповнило серця першокласників щастям і радістю. В цей особливий день діти зберегли незабутні враження, а школа знову стала місцем для вивчення та духовного розвитку.

Свято розпочалося з виконання пісень і віршів першокласниками, які зібралися в урочистому залі разом зі своїми батьками та вчителями. Діти привітно сміялися і раділи своїм першим днем в школі, роблячи цей день для них особливим та незабутнім.

Директор школи, пан Сергій, особисто вітав маленьких першокласників та їх батьків. Він наголосив на важливості освіти в духовному вимірі та обіцяв, що школа "Алетея" допоможе кожній дитині рости як особистості та розвиватися у відповідності до християнських цінностей.

Павло Вікторович - пастор церкви,  поділився короткою настановою з дітьми та батьками. Він наголосив на важливості віри та духовного розвитку у житті кожної дитини та запевнив всіх присутніх у підтримці церкви та школи у цьому процесі.

Головне завдання школи "Алетея" стало відомим усім на святі - виховати справжню особистість. Вчителі школи розуміють, що вони не просто передають знання, але також торкаються до майбутнього дитини, допомагаючи їй рости та розвиватися на шляху до духовної зрілості.


Прочитано 146 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!