BeLightBC

Адвент. Про що говорять Віфлеємські свічки?

Адвент. Про що говорять Віфлеємські свічки?

Четверта свічка

Ми запалюємо останню свічку - Ангельську свічку, символ того, що Спаситель Ісус Христос прийшов в цей світ дві тисячі років тому, і прийде знову. Сьогодні ми хочемо разом з вами розділити радість Його народження, що дарує нам Різдво. З Різдвом Христовим! Христос Народився!

 

Третя свічка

Вона розповідає про те, що Бог обирає собі людей зовсім не так, як це робить світ. «Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,» 1-е до Коринтян 1:27-28 Зі всіх можливих варіантів, Бог обирає пастухів. Латаний одяг, запах овець і пусті кишені.

Друга свічка

Надзвичайний час Адвенту вже розпочався! Час заглиблення в Слово Боже і підготовки свого серця до святкування Різдва Христового. Ми разом згадаємо про першу свічку Адвенту - Свічка Пророцтв. І згадаємо про те, що пророцтва значили для ізраїльського народу. Запрошуємо до перегляду.

Перша свічка

Триває чудовий період Адвенту. І ми разом хочемо говорити про другу свічку – Вифлеємську. Саме у Вифлеємі був народжений Спаситель, тут стояла Зоря і співали Ангели. Друга свічка Адвенту – символ того, що Бог присутній у всьому. Він з нами коли ми радіємо, і коли сумуємо. І Він обіймає тебе зараз.

 

Матеріал взято з https://tryadvent.com

 

 

 

 

 

 

Прочитано 182 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.