BeLightBC

Курси Creative

Курси Creative

Настав час розгорнути нову сторінку у своєму творчому житті! Християнський канал BelightBC запрошує вас на захопливі курси з фото та відео монтажу, які відчинять світ безмежних можливостей перед вами.

Місце, де мрії стають реальністю - Біла Церква! Саме тут, у цьому чарівному місті, ви матимете можливість розвинути свої навички фото та відео монтажу під керівництвом досвідчених викладачів - Стаса та Євгена, волонтерів - Саши та Руслана. 

Реєстрацію закрито!

На цих курсах вас чекає надзвичайний процес навчання, що допоможе вам освоїти мистецтво фото та відео монтажу. Ви розвинете свій творчий потенціал та дізнаєтеся багато цікавого про світ образів.

Ми гарантуємо вам цікавий та корисний процес навчання, а також можливість реалізувати свої творчі задуми. На курсах будуть також заняття на теми лідерства, командної роботи та взаємовідносин, що допоможе вам не лише розвивати мистецтво, а і ставати успішними в спільноті.

Початок курсу запланований на 18 листопада 2023 року 15-00

Тривалість навчання - цілих 3 місяці. І ви навіть не повірите, де відбуватимуться наші заняття - різні локації по всій Білій Церкві!

Вступний внесок лише 200 грн. Це унікальна можливість змінити своє життя, розвиваючи свої творчі здібності та створюючи щось надзвичайне. Не пропустіть цю неймовірну можливість стати професіоналом у світі фото та відео мистецтва. Приєднуйтесь до нашого курсу та робіть перші кроки до світу безмежних творчих можливостей разом із нами! 

Прочитано 565 разів

Медіа

Детальніше в цій категорії: « ГЛОБАЛЬНИЙ ЛІДЕРСЬКИЙ САМІТ 2023
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!