BeLightBC

Молимось за перемогу України!

Молимось за перемогу України!

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Олексій Сухачов заявив, що Росія готувалася захопити всю територію України. Про це свідчать важливі документи російських військових, які знайшли слідчі ДБР у Тростянці Сумської області. Вся отримана інформація надійде до відповідних інстанцій, у тому числі міжнародних.

Працівники Державного бюро розслідувань оглянули понад 2 тисячі гектарів фактично зруйнованого російськими окупантами міста Тростянець, аби ретельно документувати факти порушень, які чинили війська РФ. Слідчі вилучили документи та особисті речі російських військових, згідно з якими РФ готувалася захопити всю Україну. Ця інформація буде вивчена та долучена до матеріалів справи. Також встановлені місця розташування бойових частин агресора та вогневі позиції, з яких велися обстріли. За даними ДБР, у Тростянці російськими загарбниками пошкоджені 322 житлові будинки та цивільні об’єкти.

Джерело: https://slovoproslovo.info/rosiya-gotuvalasya-zahopiti-vsyu-ukrainu-derzhavne-byuro-rozsliduvan-znayshlo-dokumenti-rosiyskih-viyskovih-na-sumschini

Прочитано 13 разів

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.