BeLightBC

Молитовний сніданок у США

Молитовний сніданок у США

3 лютого у Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок. Він відбувається уже 16 років поспіль відразу на другий день після Національного молитовного сніданку США. Цьогоріч захід був наймасштабніший за кількістю учасників.
Український молитовний сніданок у Вашингтоні зібрав гостей з України, представників української діаспори та друзів України з багатьох країн світу.

Учасниками молитовного заходу були Конгресмени США, посли з кількох країн, головний капелан конгресу США, посол України в США Оксана Маркарова, консули, священослужителі та релігійні та політичні лідери з України та США. Народні Депутати України Олексій Гончаренко та Вадим Івченко.

Під час заходу лунали багато молитов про мир і перемогу у війні з росією. Усі промовці бажали Україні миру та процвітання, висловлювали захоплення українськими воїнами. Також у заході взяли участь бійці ЗСУ, які отримали поранення, серед яких Данило Мельник, Андрій Собковський та Дмитро Фінашин. Вони закликали американських друзів допомагати більше і швидше.

Також у молитовному сніданку взяли участь артисти з України: Михайло Хома ти Олександр Пономарьов.


Статті про гуманітарну допомогу

Прочитано 87 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!