BeLightBC

  • Події
  • День Бахмута - 3. Зустріч для бахмутців у Білій Церкві
Неділя, 18 червня 2023 18:11

День Бахмута - 3. Зустріч для бахмутців у Білій Церкві

День Бахмута - 3. Зустріч для бахмутців у Білій Церкві

Допомога переселенцям з Бахмута

У суботу, 17 червня, відбулася третя зустріч для людей, що прибули з Бахмута. В сучасних умовах тривалої війни велика частина українського населення була змушена залишити свої домівки та шукати безпечного пристановища. Місто Бахмут стало однією з найнебезпечніших точок на території України, непридатною для життя. З метою надання підтримки бахмутцям, які проживають у Білій Церкві та її околицях, Церква "Воскресіння" організовує щорічну зустріч, де вони можуть отримати фізичну та моральну підтримку та відчути, що не залишилися самотніми.

На День Бахмута зібралося близько 120 осіб. Гостей пригощали смачним обідом та надавали гуманітарну допомогу кожному. Пастор церкви "Воскресіння", Степан Губатий, запевнив: "Наша церква буде з вами й надалі у цей нелегкий час".

Зустріч для спільноти

Зустріч на День Бахмута виявилася не лише нагодою для отримання допомоги, але й можливістю для бахмутців зустрітися та обмінятися думками та враженнями. Кожен учасник зустрічі мав змогу поділитися своїми історіями та висловити свої думки щодо ситуації у Бахмуті та перспектив переселенців.

Підтримка у складний час

Організатори зустрічі надали переселенцям з Бахмута не лише матеріальну допомогу, але й підтримку у моральному плані. Вони наголосили на важливості співпраці та взаємопідтримки в умовах важкої ситуації. Люди, що прибули з Бахмута, відчули, що не залишилися самотніми, та отримали підтримку від спільноти, що їх оточує.

Майбутні плани

Організатори зазначили, що зустрічі для бахмутців будуть проводитися регулярно, щоб надавати допомогу та підтримку цій уразливій групі людей. Церква "Воскресіння" зобов'язалася залишатися поруч з переселенцями та продовжувати надавати їм необхідну допомогу та сприяти їх адаптації у новому оточенні.

День Бахмута є важливою подією для бахмутців, які знаходяться у складних умовах через затяжну війну. Зустріч, організована Церквою "Воскресіння", стала можливістю для них отримати підтримку та почути слова підтримки від спільноти. Це свідчить про важливість співпраці та взаємопідтримки в умовах непростої ситуації.


Прочитано 137 разів

Медіаіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.