BeLightBC

  • Події
  • Конференція служителів - Світло Євангелія
Понеділок, 13 листопада 2023 09:19

Конференція служителів - Світло Євангелія

Конференція служителів - Світло Євангелія

У період з 8 по 10 листопада в Києві відбулася надзвичайно важлива подія для християн та служителів з різних куточків України - Конференція служителів ВМРЦ "Світло Євангелії". Упродовж трьох днів, представники християнських євангельських церков та місіонери з нових церков, що засновуються в Україні, об'єднали свої сили, щоб обговорити найважливіші аспекти церковного служіння та місійної діяльності.

На конференції служителів звучали проповіді та доповіді, які охоплювали різні аспекти життя церков, від традиційних питань до викликів, з якими стикаються нові церкви при їхньому формуванні. Учасники події отримали можливість ділитися своїм досвідом, навчатися від інших та знаходити відповіді на складні питання служіння.

Особливу увагу приділили молитві за пастора Павла Мінаєва, який відправляється на служіння у Сполучені Штати Америки. Учасники конференції відзначили його великий внесок у розвиток церковного життя в Україні та побажали успіхів у новому етапі служіння.

Першим пастором та президентом ВМРЦ "Світло Євангелії" є пастор Сергій Гуц. Він виступив з важливими словами та спільно з учасниками конференції молився за благословення та наповнення Святого Духа для всіх служителів, які зібралися на цій події.

Тривалість конференції дозволила не лише обговорити важливі питання служіння, але й встановити нові зв'язки між учасниками. Обіди та час на спілкування створили атмосферу дружби та спільності серед християн, які прагнуть разом служити Богові та сприяти розвитку церковного життя в Україні. Слава Ісусу!


Прочитано 126 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!