BeLightBC

Четвер, 05 жовтня 2023 18:48

День Бахмута 4

День Бахмута 4

День Бахмута

У суботу, 7 жовтня, о 12:00 відбулася вже третя зустріч для наших переселенців з міста Бахмут. Церква "Воскресіння" проводить ці зустрічі раз на місяць (по можливості). Це не тільки дає людям змогу побачити, поспілкуватись та разом згадати життя у рідному краї, але й почути Євангеліє.

Спільне Прославлення

Наші нові друзі мали змогу, разом з нашою молоддю, прославляти Бога чудовим псалмом "Моя молитва нехай лине". Саме цей псалом потужно об'єднує кожного українця з разом з усіх куточків не тільки України, але й з усього світу, які були вимушені покинути Батьківщину через ці важкі обставини.

Подарунок від Андрія Яновського

Бахмутчани отримали приємний подарунок у вигляді мелодії на скрипці, яку виконав для них Андрій Яновський. Проживає наш гість у с.Фурси. Андрій приїхав не лише з піснею, але й з теплими словами підтримки для тих, хто незліченно багато втратили.

Донесення Євангеліє 

Пастор церкви "Воскресіння" Степан Левкович мав змогу розповісти нашим друзям про святе Євангеліє і Слава Богу, ми вже маємо багато людей, які хочуть бути частиною Божої родини та бути дітьми Бога.

Гуманітарна допомога

В ході цього заходу, для жителів Бахмута було показано документальний фільм про їх домівку. Серце боліло, але хоч так вони були раді побачити рідну землю. По закінченню основної програми, ми роздали кожному обід, та вже після, кожен з Бахмутчан отримав гуманітарну допомогу. 

 

 


Прочитано 162 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!