BeLightBC

  • Події
  • День подяки та благовістя в м. Біла Церква
Понеділок, 26 жовтня 2020 15:14

День подяки та благовістя в м. Біла Церква

День подяки та благовістя в м. Біла Церква

"Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.”

(1 Сол. 5:18)

Все більше людей, які тяжко перехворіли або хворіють на коронавірус почали говорити про це у соціальних мережах. І майже всі кажуть, що саме страшне –  це неможливість нормально дихати. Вони кажуть, що всі мають бути вдячні за просту можливість глибоко вдихнути повітря. Хіба це не дивно? 

В суботу, 24 жовтня, команди з семи євангельських церков вийшли до торгового центру “Гермес” для того, щоб нагадати, Кому варто дякувати за звичні для нас речі. Облаштували фотозону, де була маленька частинка Божих дарунків і вірш з Біблії, що закликав дякувати Тому, хто справді цього гідний. Перехожі фотографувалися, знайомилися і спілкувалися з вірянами, слухали про жертву Ісуса Христа, яка є найбільшим приводом для подяки. Люди брали християнську літературу та слухали пісні хвали й подяки Творцю. 

Швидкий ритм сучасного життя не сприяє роздумам про Божу милість та благословення. Це так схоже на нас, звикати до того, що Господь дає нам безкоштовно і сприймати це як належне. Тому Біблія нагадує, що слід бути вдячними. До речі, слова “вдячність, дякуйте, подяка” згадуються в Біблії аж 111 разів. Це більше ніж слова “любов, любов'ю” (94 рази). Тому кожному з нас корисно зупинитися на декілька хвилин і подумати як багато маємо причин для вдячності.

А коли ви останній раз дякували Богу за можливість дихати на повні груди?


Прочитано 528 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.