BeLightBC

  • Події
  • Другий день Міжкультурної Місіонерської Конференції
Субота, 27 березня 2021 20:46

Другий день Міжкультурної Місіонерської Конференції

Другий день Міжкультурної Місіонерської Конференції

Нас розділили фізично, але ми об'єдналися духовно

10-а ММК пройшла не так, як попередні. Але конференція ювілейна, а отже, особлива. У цьому році конференцію відвідало приблизно 500 небайдужих християн, які відчувають важливість і цінність Великого Доручення. Ми були розосереджені на різних містах України та навіть Польщі, із шістнадцяти церков підносилися молитви про одну потребу. Про місію. Сотні людей об'єдналися заради спільної мети, ідеї, заради одного повеління: ідіть, і навчіть. Зібралися, щоби почути заклик Господа. 

Ми навчилися молитися про місію

Ми знову почули заклик йти до недосягнутих народів, виконувати  Велике Доручення Бога. Багато місіонерів ділилися з нами, як онлайн, так і наживо, своїм неоціненним досвідом довгої, складної, але такої благословенної праці на Божій ниві. Багато хто особисто відчув заклик до дії й  у майбутньому поїдуть на місію. Багато хто побачив своє покликання в молитовній або фінансовій підтримці, а деякі вкотре отримали нагадування про Велике Доручення нашого Спасителя Ісуса Христа й ця конференція стала ще одним поштовхом на шляху до його виконання.

Молитовна підтримка місіонерів

Однією з важливих тем семінарів, стала тема молитовної підтримки місіонерів. Як сказав Селестіно Мусекура: "Результат усіх зусиль місіонерів залежить від молитви. Саме молитва робить місію успішною. А місія, своєю чергою, безпосередньо залежить від молитви." Молитва - це зв'язок між задумом Бога і виконанням цього задуму на землі його шанувальниками. Мільярди людей стоять на шляху в пекло й наше завдання показати їм інший шлях. І кожен християнин повинен зайняти своє місце в цій місії. Важливе питання, поставлене Освальдом Сміттом, залишилося в серці кожного, хто відвідав цю конференцію:"Чому деякі народи мають слухати Євангеліє багато разів, знову і знову, у той час, як інші не мають жодного шансу?"

Перші кроки до місіонерства

Але ось ще одне важливе питання для кожного, хто задумався про те, щоби присвятити своє життя служінню недосягнутим народам. Чи може людина вчити інших слідувати за Христом, якщо він сам не навчився за ним слідувати кожен день? Завдання кожного християнина насамперед, навчитися крок за кроком, день у день, готувати ґрунт свого серця. Як сказав у своєму семінарі Олександр Мандзюк, місіонер, який упродовж багатьох років служить у Татарстані, "у Бога для кожного знайдеться своя "тренажерна зала"."


Прочитано 73 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.