BeLightBC

  • Події
  • Другий місіонерський саміт «Missio Dei»
Понеділок, 03 квітня 2023 20:35

Другий місіонерський саміт «Missio Dei»

Другий місіонерський саміт «Missio Dei»

В Одесі відбувся Другий місіонерський саміт "Missio Dei", який тривав три дні в "Домі Молитви" на вулиці Левітана 87. Подія була довгоочікуваною, адже минулого року зустріч скасували через надзвичайний стан і повномасштабне вторгнення в день запланованого старту саміту. На другому саміті зібралося близько трьохсот учасників з різних куточків України, які почули 7 сесій-проповідей з центральною темою "Missio Dei" - усвідомлення служіння як Божої місії. Кожну сесію супроводжували ток-шоу із питаннями від слухачів та свідченнями від тих, хто вже усвідомив свою участь у Божій місії. Організатор події, керівник комітету ОНЦ, Руслан Ширинга, зазначив, що християни повинні бути свідками Божої місії та максимально використовувати свій час у часи потрясінь.

Програма була зосереджена на внутрішній місії, зокрема на важливості заснування нових церков і патріотизму в служінні. Крім того, багато учасників молилися за мир та перемогу для України.

Під час конференції порушувались питання щодо зовнішніх місій, зосереджені на переоцінці та розробці стратегій служіння українських місіонерів і церков іншим народам, попри воєнний стан, що триває. Також лунали молитви за місіонерів.

Тема фінансів

Один із семінарів під час конференції провів Роман Дячук, директор місії ПБУ, на тему фінансування місіонерської роботи. Це актуальна тема, оскільки потреба у фінансовій допомозі широко обговорюється, адже кількість гуманітарної допомоги зменшується, і багато служителів стикаються з відсутністю підтримки для свого життя та служіння. Ця ситуація особливо жахлива для тих, хто переселився з територій, які перебувають під окупацією, або в зоні бойових дій.

Для підтримки служителів і місіонерів надзвичайно важливо обговорювати та навчати церкву темі фінансів. Тому варто провести тренінг зі збору коштів, оскільки доведено, що це один із найскладніших аспектів підготовки до служіння.

Джерело: Слово Про Слово


Прочитано 224 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!