BeLightBC

  • Події
  • Музичний Молодіжний Вечір "In the Light of Music"
П'ятниця, 29 травня 2020 11:07

Музичний Молодіжний Вечір "In the Light of Music"

Музичний Молодіжний Вечір "In the Light of Music"

28 травня на каналі BelightBC відбулася прем’єра музичного молодіжного вечора In the light of music. Це своєрідна спроба об’єднати музикантів і творчих людей із різних церков, з різних міст в онлайн форматі. І ця спроба виявилася вдалою. Завдяки ведучому Антону  була створена така невимушена атмосфера, де присутні онлайн відчували себе не просто спостерігачами, а учасниками творчого вечора.

У цьому випуску глядачі мали змогу познайомитись і почути музиканта та співака Олега Кірілкова, флейтистку з Білої Церкви Ельвіру Хабібулліну, співака Давида Мосійчука з м. Бахмут. Окремо привітала глядацьку аудиторію піснею молодь з Узина, Білої Церкви та команда Grace з Житніх Гір.

У своєму вступному слові ведучий Антон Стасюк зазначив, що кожен із нас індивідуальна, неповторна особистість, яка має творчий потенціал і повинна творити, не дивлячись на інших, за покликом власного серця. Ці слова яскраво відображають мету команди медійного служіння BelightBC створити такий  майданчик, де кожен може проявити себе, реалізувати свої таланти та здібності та у всьому прославити свого Творця.

Це перша спроба, але не остання. Команда проекту запрошує творчих людей до співпраці та планує далі проводити такі творчі вечори. Тут місце є всім: поетам, співакам, художникам, музикантам, акторам, тим, хто не може не творити й готовий ділитися своєю творчістю. А ми з нетерпінням чекаємо наступного випуску.


Прочитано 359 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.