BeLightBC

  • Події
  • Хрещення в церкві "Християнське життя"
Вівторок, 15 серпня 2023 17:50

Хрещення в церкві "Християнське життя"

Хрещення в церкві  "Християнське життя"

У неділю, 13 серпня, церква ЄХБ "Християнське життя" здійснила важливу релігійну подію – хрещення на берегах річки Рось, що розташована в мальовничому місті Біла Церква. У цій величній церемонії взяли участь брат та дві сестри, які зі свідомим вибором звернулися до Хреста з обіцянкою служити йому доброю й чистою совістю.

Хрещення пройшло в атмосфері тепла та віри, яку створили учасники церкви та віряни. Спільнота зібралася біля річки, щоб свідчити цей важливий крок в духовному житті своїх співвірян. Сам акт хрещення був супроводжений молитвами та піснями, які наповнювали повітря духовною глибиною. Хрещення здійснив пастор церкви Ігор Геннадійович Солод.

Після хрещення відбулася особлива частина церемонії – молитва з покладанням рук. Ця дія підкреслила важливий крок в релігійному житті кожного з хрещених, наділивши їх благословеннями та духовною силою.

Молодь церкви відзначила подію співами. Музичний акомпанемент допоміг створити атмосферу радості та підкреслив значущість цього дня.

По завершенні урочистого заходу, віряни та гості отримали можливість поділитися емоціями та переживаннями під час невимушеного спілкування. Організатори підготували пригощання, де бутерброди та солодощі допомогли поділитися радістю цього дня та зігріти душі усіх присутніх.

Ця релігійна подія на річці Рось стала яскравою сторінкою в історії церкви "Християнське життя". Вона не лише об'єднала вірян, а й надала можливість всім присутнім відчути глибокий зміст і силу віри, яка сприяє духовному зростанню та підтримці одне одного.


Прочитано 100 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!