BeLightBC

  • Події
  • Різдвяна програма для дітей. Церква "Преображення" м. Узин.
Вівторок, 12 січня 2021 00:09

Різдвяна програма для дітей. Церква "Преображення" м. Узин.

Різдвяна програма для дітей. Церква "Преображення" м. Узин.

Різдвяний табір онлайн в церкві

Цю подію можна переглянути за посиланням на каналі церкви "Преображення"  Youtube channel 

Карантин значно вплинув і на дітей. Звичні для них обставини змінилися. З'явилося безліч заборон. Дистанційне навчання та обмежене спілкування з друзями - це їх реальність. Щоб послужити дітям в умовах карантину церква ЄХБ "Преображення" в місті Узин провела дитячий онлайн табір "Мега Різдво". Табір проходив з 4 по 6 січня, його метою було розповісти, що ж таке насправді Різдво Христове. 6 січня о домі молитви провели Різдвяну виставу, в кінці якої роздали подарунки і ще раз привітали з Різдвом. Вистава проходила в дві зміни.

Унікальний досвід служіння для дітей на Різдво

Більше 90 реєстрацій зібрали після запуску реклами в Узині та окрузі. За приблизними підрахунками - табір відвідали більш ніж 150 осіб. Учасники були також і з м.Біла Церква, та з околиць Узина. Один з організаторів цього онлайн табору, Андрій Марчук, поділився своїми враженнями про захід який відбувся:

Це складно. Проблеми з провайдером, маса інформації, яку потрібно готувати, записувати, монтувати, писати сценарії та інше інше, і це все до початку трансляції - змушує дуже ретельно включитися в роботу. Безліч перевірок, правок, але, слава Богу, що це все робиться, щоб Він був прославлений. Бог дає сили і можливості так ретельно, разом з командою працювати над цим.

Своїми враженнями поділилися і батьки дітей, які брали участь в таборі. Одна з мам написала:

Взагалі дуже сподобалася сама ідея табору в онлайн. Це дуже по-сучасному, діти в захваті! Так як в цьому році таборів взагалі ніяких не було, то діти дуже скучили і по конкурсам, і по іграм і за біблійними уроками.

Під час зимового карантину нудьгують вдома, цілодобово дивляться телевізор, а тут табір, купа друзів, та ще вікторини через вайбер!

Сказали що хочуть ще! А я, навіть якби участь в таборі була платною, охоче б оплатила їм таку цікаву та корисну справу. Думаю це перший крок до того, щоб проводити такі цікаві ігри та квести біблійні онлайн, можна навіть платно. Одне тільки погано що ми не відразу дізналися про ваш таборі і підключилися тільки з другого дня. Наступного разу хотілося б більше реклами. Охочих було дуже багато, навіть якщо взяти тільки наших друзів, то було б ще чоловік 50.

Слава Богу за можливість розповідати про Нього через інтернет, в умовах карантину!

 

 


Прочитано 74 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.