BeLightBC

  • Події
  • Молитовний вечір "Включайся в діло"
Субота, 03 квітня 2021 21:03

Молитовний вечір "Включайся в діло"

Молитовний вечір "Включайся в діло"

"Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав."(Матвія 9:37-38)

Саме для спільної молитви за перелік певних потреб відбувся молитовний вечір 27 березня в церкві Дім Молитви, села Житні Гори.
Для духовної підтримки та настанови директор християнського інституту "Слово Життя" Матіас поділився істинами із Писання. Проповідь нагадала кожному про необхідність нести Євангеліє до краю землі.
Під час прославлення була можливість почути пісні у виконанні запрошеного гурту "SomeLines", а також звучали їх авторські пісні. Лідер із гурту розіграв декілька дисків із музичним альбомом "Вперед".

Молитовні кімнати

Щоб мати тихий час у молитві церква підготувала молитовні кімнати, у яких були представлені молитовні потреби за Сибір, Уганду, Єгипет, Індію та місіонерів, які несуть служіння у цих країнах. Також була молитовна кімната за помісні церкви та за гонимих християн. Кожна кімната передавала атмосферу тих молитовних потреб, що були представлені. Забувши про навколишні турботи світу, нікуди не поспішаючи кожен міг провести час у спілкуванні з Богом.
Дана церква має місіонерку, що несе служіння в Уганді, а тому на останок зустрічі учасників молитовного вечора запросили на африканську каву.


Прочитано 44 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.