BeLightBC

  • Події
  • Благословіння дітей перед початком навчального року в церкві "Воскресіння"
Середа, 01 вересня 2021 19:35

Благословіння дітей перед початком навчального року в церкві "Воскресіння"

Благословіння дітей перед початком навчального року в церкві "Воскресіння"

Є кілька днів у році, коли дітям в церкві приділяють особливу увагу. Це Свято Пасхи, Різдво Христове та остання неділя літа. У християнських церквах існує стара добра традиція - здійснювати молитву благословіння над учнями і вчителями перед початком навчального року. Тому 29 серпня недільне богослужіння проходило не зовсім звично.
Пастор церкви Губатий Степан Левкович закінчив свою проповідь словами настанови для дітей та побажаннями Божого захисту та мудрості в навчанні. Потім всі діти вийшли вперед і всі, хто хотіли, молилися вголос. Було особливо зворушливо чути прості та щирі дитячі молитви на які вся церква одностайно відповідала «Амінь!». Далі молитву благословіння звершили пастори церкви. Вони молилися про духовне пробудження в сфері освіти, просили Божого страху для вчителів, мудрості для дітей та батьків, Божого керування та захисту.
«Це майбутнє нашої країни, це майбутнє нашого міста. І ми, Господи, хочемо, щоб Ти благословив їх бути світлом і прикладом, щоб у всьому прославилося Твоє Святе Ім'я. Тому благослови кожну дитини бажанням вчитися, а найбільше - вчитися Істині Твоїй» - молився Степан Левкович. Після молитви сестри привітали діток, які вперше йдуть до школи та подарували їм подарунки.
Такі молитви благословіння були звершені також в інших церквах.
Вітаємо дітей, вчителів та батьків з початком навчального року. Бажаємо рясних Божих благословінь і мудрості!


Прочитано 51 разів

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.