BeLightBC

  • Події
  • Загальнонаціональна молитва за Україну
Субота, 25 лютого 2023 08:07

Загальнонаціональна молитва за Україну

Загальнонаціональна молитва за Україну

У п’ятницю, 24 лютого, відбулася загальнонаціональна молитва за Україну.

Зібрання пройшло на території церкви “Благодать” та було присвячене річниці початку повномасштабної війни в нашій державі.

Пастор церкви, Віктор Марчук, нагадав історію виходу ізраїльського народу з Єгипту. Наголосив, що історія, що обернулася загибеллю для єгиптян - паралель для нашого сьогодення. Адже Бог, що провів своїх людей через Червоне море, вже рік тримає Україну.

Наступний спікер, пастор церкви “Воскресіння”, Степан Губатий говорив, наскільки важливо церкві стояти “на духовній передовій” та оберігати воїнів молитвою та постом. Адже саме зараз церква має виконувати своє пряме призначення таявляти людям образ Христа.

Микола Мандзюк, пастор Біблійної церкви, наголосив на тому, що наша любов до людей та молитва за них мають йти попереду нас. І побажав, щоб християни України могли ходити у світлі лиця Господнього та бути благословенням для потребуючих.

Брат Олександр, пастор церкви с. Фастівка, говорив, що війна - це час, коли багато різних нещасть може статися в один момент. Сьогодні в один день можна втратити здоров’я, будинок, близьких, роботу. І тому встояти в часи великих потрясінь можливо тільки якщо слухатися Бога і жити за Його заповідями. Наголосив, що силові структури, такі як ЗСУ та поліція є руками Бога на землі, щоб зупиняти зло. Закликав молитися за військових та їх родини.

Пастор церкви “Дім Євангелія”, Ігор Лазоренко, акцентував увагу на тому, що милість Господня поширюється на всю землю, і ми, як Його діти, маємо прагнути до того, щоб всі люди отримали спасіння. І не обмежувалися власним благополуччям.

Текст: Юлія Панадій

 

 

«Бо зрушаться гори й холми захитаються, та милість Моя не відійде від тебе, і заповіт Мого миру не захитається, каже твій милостивець, Господь.»
Iсая 54:10

Загальнонаціональна молитва за Україну


Прочитано 233 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!