BeLightBC

  • Події
  • «Наше місто відчуває потужну підтримку від руху «Всі разом!»
Понеділок, 25 травня 2020 16:02

«Наше місто відчуває потужну підтримку від руху «Всі разом!»

«Наше місто відчуває потужну підтримку від руху «Всі разом!»

«Наше місто відчуває потужну підтримку від руху «Всі разом!»

Організатори сімейного фестивалю та громадські діячі Білої Церкви (Київська обл.) привітали громадський рух «Всі разом!» з ювілеєм. Команда міста провела вже два масштабних проекти для родин та має натхнення надалі продовжувати активну та плідну співпрацю.

Олексій Кудінов, голова оргкомітету фестивалю «Всі разом — за сім`ю»: «Біла Церква вітає рух «Всі разом!» з 10-річчям. Ми частина загальноукраїнської команди та рухаємося вперед разом».

Марія Скрипак, член оргкомітету Руху реформації в Білій Церкві, сімейний консультант: «Ще 10 років тому ми завжди говорили: «Проти чого ми?». Але сьогодні настав час підняти свій голос і сказати «За що ми?»: за сім`ю, за дітей, і стояти за тих, хто цього потребує. Дякуємо, що ми можемо робити всі разом цю справу,це діло на благо нашого суспільства . Дякуємо, що сьогодні ми всі разом можемо творити історію. Дякуємо за ту незриму роботу, яка дійсно впливає на наше майбутнє: за законопроекти, за програми сімейні і за те, що сьогодні дійсно творить історію і майбутнє для наших дітей».

Олег Кірілков , керівник відділу культури, музикант, композитор: «Хочемо подякувати громадському руху «Всі разом!» за їхні чудові проекти, натхнення, що ми можемо підтримувати справжню українську сім`ю, сімейні цінності, здоровий образ життя. Це чудова організація, яка надихнула нас, в Білій Церкві, вже зробити два масштабних сімейних проекти і я сподіваюсь ми будемо продовжувати з вами рухатись в цьому напрямку”.

Олександр Возний, голова Руху Реформації у Білій Церкві: «Вітаємо громадський рух «Всі разом!» з річницею і хочемо подякувати за те, що пробудили в Білій Церкві те, що ми є частиною Київщини, показали той великий об’єм роботи, який був до цього не початий. Бажаємо разом рухатися до розбудови міцного суспільства через міцну сім`ю. Всього вам найкращого».

Давид Котовський, сектор молоді та спорту у Білій Церкві: «Сім`я — це джерело єдності та любові. Віримо, що це тільки початок великої роботи, в якій ми будемо працювати з нашою молоддю, з нашими дітьми за для того, щоб будувати їхнє життя на правильних цінностях: любові, поваги і вірі у нашого єдиного Бога».

Олексій Кудінов, голова оргкомітету фестивалю «Всі разом — за сім`ю»: «Наше місто відчуває потужну підтримку від руху «Всі разом!» та ми сподіваємось на плідну співпрацю в наступні роки».

Громадський рух «Всі разом!» продовжує приймати вітання з 10-ти річчям.


Прочитано 296 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.