BeLightBC

  • Події
  • Пасхальна Євангелізація для нечуючих та слабочуючих людей у церкві "Благодать"
Понеділок, 26 квітня 2021 10:29

Пасхальна Євангелізація для нечуючих та слабочуючих людей у церкві "Благодать"

Пасхальна Євангелізація для нечуючих та слабочуючих людей у церкві "Благодать"

Пасхальна Євангелізація для нечуючих та слабочуючих людей

У передвеликодній метушні, коли на очі попадаються одні паски та яйця, а всі розмови зводяться до святкового меню, часто самі християни не беруть до уваги суть свята Пасхи. Що вже говорити про невіруючих людей.

Перед Великоднем, щоб розповісти про Христа та Його Воскресіння, християни Білої Церкви вийшли на вулиці міста.

Читати також: Пасхальне Благовістя в Білій Церкві.

Добре говорити та розповідати тим, хто чує. Але як бути з тими, хто живе в світі тиші? Адже вони теж потребують Доброї Новини. А форма вуличного благовістя для цих людей не підійде - в міській метушні на тебе просто ніхто не зверне уваги.

Нечуючі брати та сестри з церкви "Благодать" не змогли залишатися осторонь. Так виникла ідея провести Великодню Євангелізацію для нечуючих людей в приміщенні церкви. Для невіруючих людей з порушеннями слуху записали відео запрошення, а 25 квітня провели святкове служіння.

Як проходила євангелізація

Коли спостерігаєш це з боку, охоплює якесь незрозуміле хвилювання. Незважаючи на повну тишу, в залі панує особлива доброзичлива та святкова атмосфера. І те, що не можна передати словами передається за допомогою очей, посмішок і жестів.

Зібрання почалося з привітального слова ведучого та молитви. Потім сестри заспівали пісню про Воскресіння Христа за допомогою жестів. Паралельно на великому екрані транслювалися слова і всі, хто хотів, могли підспівувати їм, повторюючи жести. Історія смерті та Воскресіння Ісуса Христа була показана за допомогою відео, яке коментував і пояснював ведучий. Також нечуючі брати та сестри розіграли сценку "Гріхопадіння людини". У ній було показано, як згрішили Адам і Єва та як вони були вигнані з раю. Бог-Отець не міг дивитися на страждання людей і послав Свого Сина, щоб врятувати їх від гріхів. Тепер, через смерть і воскресіння Христа, нам прощені гріхи і ми знову можемо спілкуватися з Богом і бути Його дітьми.

Після сценки брат Анатолій розповів про походження свята Пасхи та її значення. Свою розповідь він закінчив особистим свідченням про навернення до Бога. Завершуючи зібрання, сестри заспівали кілька пісень з допомогою жестів.

Дивитися також: Помер на хресті за тебе Господь - пасхальна пісня з сурдоперекладом.

Після служіння брати та сестри накрили стіл, щоб за чаюванням познайомитися і поспілкуватися з гостями.

Слава Богу за можливість розповідати про Нього нечуючим людям! Моліться, щоб Бог благословив спасінням усіх, хто чув того вечора Євангельську Звістку!

 


Прочитано 28 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.