BeLightBC

  • Події
  • Тренінг з особистого наставництва на тему «Передай далі» від Дейва Тоза
Субота, 14 серпня 2021 22:56

Тренінг з особистого наставництва на тему «Передай далі» від Дейва Тоза

Тренінг з особистого наставництва на тему «Передай далі» від Дейва Тоза

Передай далі

Ретрит Місіонерського Альянсу

З 12 до 14 серпня на християнській базі в селі Сухоліси проходив тренінг з особистого наставництва "Передай далі" для пасторів та керівників служінь. Спеціальним гостем і спікером на цьому тренінгу був Дейв Тоз (США).

Новомодним словом англійського походження "ретрит" сьогодні називають спеціально виділений час для спілкування, навчання, спільних роздумів, духовної практики, що проводять, у самоті, віддалившись від повсякденних обставин.

Християнська база в Сухолісах

У ці дні серпня пастори та керівники церковних служінь зібралися на території християнської бази в селі Сухоліси, що розташоване в Рокитянському районі, Київської області. Це облаштоване, затишне й тихе місце, чудово підходить для різних служінь, таких як дитячі, підліткові, молодіжні, сімейні християнські літні табори, відпочинок для людей з обмеженими можливостями, ретріти й семінари.

Життєво важливе учнівство

Темою ретріта Місіонерського Альянсу було "Учнівство". Один з учасників цього заходу пастор церкви "Перехрестя" (м.Одеса) Костянтин Коваленко особливо підкреслив актуальність цієї теми:

"Учнівство - найбільш потрібна, найважливіша тема, яка безпосередньо стосується абсолютно всіх служінь церкви."

Тренінг проходив у доброзичливій, неформальній атмосфері. Презентації спікера чергувалися з загальними розмовами та глибокими роздумами. Актуальність теми, її практична складова - багато в чому визначали живу зацікавленість учасників спілкування.

"Учнівство - серце Великого Доручення."

Суть християнського служіння, тою чи іншою мірою, полягає саме у творенні послідовників Христа - учнів, які були б здатні творити інших учнів. Учасники ретріта надихалися прикладом служіння Ісуса Христа, у якому видно, що Велике Доручення Христа починається з не менш Великого Делегування.

Як на світ Ти послав Мене, так і Я на світ послав їх.

Ів.17:18

Слава Богові, за прекрасний час для спілкування, роздумів, взаємного повчання і гарного, активного відпочинку!
Прочитано 71 разів

Медіа

Галерея зображень

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.