BeLightBC

  • Події
  • Перше вересня у школі "Алетея"
Четвер, 02 вересня 2021 19:15

Перше вересня у школі "Алетея"

Перше вересня у школі "Алетея"

Перше вересня у школі "Алетея"

Першого вересня свої двері для улюблених учнів відчинила приватна християнська школа "Алетея". З особливим трепетом чекали на цю подію вчителі, батьки та діти, щоб справити довгоочікуване свято День знань.

Ювілей школи

Цей рік є особливим для школи "Алетея", адже вона святкує свій перший ювілей - п’ять років. П’ять років бурхливого шкільного життя, плідної праці, непосидючих допитливих учнів та звісно ж терпеливих люблячих вчителів.

Читати також: Навчання в християнській школі "Алетея"

Цьогоріч приєдналось 14 першокласників. Під гучні оплески тут вітали їх - одних з найважливіших гостей, а тепер вже і членів великої шкільної родини. З радісним та допитливим поглядом сьогодні вони вперше зайдуть у свій клас, сядуть за парти та поринуть у дивовижний та цікавий світ знань.

Для дітей лунали безліч поздоровлень, настанов та чекали приємні сюрпризи.

Якісна академічна освіта

Заступник директора - пані Тетяна привітала усіх урочистою промовою та поділилася основними завданнями та орієнтирами роботи школи:

"Наша задача - це надання якісної академічної освіти, яка забезпечується використанням новітніх педагогічних методик завдяки індивідуальному підходу до кожного учня, а також формування у дітей християнського світогляду. Місія школи виховувати покоління успішних освічених молодих людей, які мають християнські цінності та здатні впливати на суспільство.

Велика подяка нашим чудовим педагогам, батькам, учням та усім хто допомагає школі реалізовувати нашу місію. Найважливіша подяка звісно ж Богові за те, що так рясно благословляє нашу школу."

Керівництво навчального закладу запрошує усіх охочих відвідати приватну християнську школу "Алетея".

 

 

 


Прочитано 92 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.