BeLightBC

  • Події
  • Різдвяна євангелізація в Білій Церкві
Понеділок, 28 грудня 2020 15:03

Різдвяна євангелізація в Білій Церкві

Різдвяна євангелізація в Білій Церкві

"Не знайшлося їм місця в заїзді..."

Цього року власник ТРЦ "Гермес" не надав 15 м кв парковки  для розміщення Різдвяної фотозони та відхрестився своєю "аполітичністю та арелігійністю" від можливості привітати, реально щиро, не награно, від серця привітати містян зі святом Різдва....Однак, Добру новину не спинить ні аполітичність, ані арелігійність…

Тож, неподалік від того ж ТРЦ усі протестантські церкви зібралися воєдино для благої цілі - прославити нашого Господа на честь Його дня народження й розповісти всім істинний сенс цього світлого свята.

"А может быть, ты не знаешь о Том, Кто в хлеву был рождён?" Така фраза з пісні прозвучала до жителів нашого міста Біла Церква.

Розмовляючи з людьми, можна зрозуміти, що для багатьох Різдво пов'язане з чим завгодно, тільки не з Ісусом. Запитуючи: "Що для тебе Різдво?" - хтось відразу уявляє собі красиву казкову атмосферу, ялинку, гірлянди, іграшки, подарунки, новорічну музику, фільми; хтось святковий стіл, гостей, веселу компанію і веселощі; для когось це надія на виконання заповітних бажань і здійснення чуда...

Але ми щиро сподіваємося, що нам вдалося нагадати про народження Царя всім слухачам і Господь торкнувся сердець перехожих, що взяли Євангеліє, зацікавилися тим, що відбувається, почули пісні, тих хто запитували, а також відповідали на питання.

Нехай це принесе добрі плоди!

Вітаємо всіх із Різдвом Христовим!


Прочитано 298 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.