BeLightBC

  • Події
  • Радісна новина для білоцерківців
Четвер, 13 січня 2022 11:21

Радісна новина для білоцерківців

Радісна новина для білоцерківців

Радісна новина для білоцерківців

8 січня християни з усіх церков нашого міста зібрались для євангелізації, щоби розповісти кожному радісну новину. Ісус Христос Народився!

Кожен із нас знає це прекрасне зимове свято - Різдво. Уся родина збирається разом, готуються багато страв, під ялинкою чекають подарунки, а голосні та щирі пісні колядників лунають чи не в кожній оселі. Так святкують більшість українців, але який сенс насправді полягає в цій події та чому вона настільки важлива для кожного з нас. 

Віряни нашого міста за підтримки міського голови організували євангелізацію, щоби розповісти людям справжню історію Різдва. Благовістя проходило на вулиці Леваневського біля бібліотеки, де кожен перехожий міг помітити жовтий намет із якого виглядали люди з теплими посмішками на обличчях та гарячим чаєм, яким пригощали всіх охочих. Також була підготовлена безплатна християнська література для всіх охочих, лунали пісні для прославлення Бога та найголовніше, це ціль заради якої вони зібралися, розповісти всім про Різдво. 

Чи знають люди, що Різдво це історія не про подарунки та веселі забави. 2022 роки тому маленьке Немовля з'явилось на цей світ для того, щоби створити чудо. У сучасному світі люди, здається, геть перестали вірити в дива, але це не означає, що їх не існує. Вони оточують нас усюди, просто ми не звертаємо на них уваги. І в кожного дива один і той самий Творець. Ісус Христос, що колись прийшов на цю землю, щоби здійснити найважливіше чудо в житті кожного з нас - дати людям можливість бути прощеним за всі гріхи та мати вічне життя з люблячим Батьком. Ісус Христос - це вічний приклад безумовної любові, безкрайньої мудрості та неосяжної милості. Різдво - це свято народження Месії, втілення Бога в людині. Тож, сумно, що цей день народження святкується без самого Іменинника. 

Цими важливими істинами на Євангелізації християни прагнули поділитися з іншими. Щоби радість наповнила серце кожного, а з вуст людей у свято Різдва перш за все звучала хвала справжньому Власнику цього свята. 

Прочитано 286 разів

Медіа

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.