BeLightBC

  • Події
  • Різдво у церкві "Воскресіння"
Середа, 29 грудня 2021 00:55

Різдво у церкві "Воскресіння"

Різдво у церкві "Воскресіння"

Різдво у церкві "Воскресіння"

На Різдво 25 грудня двері усіх християнських зібрань Білої Церкви відкрились, щоб прославити Ісуса Христа за Його народження, зокрема, й церква "Воскресіння". 

У це свято народження Надії, безмежної Любові та надзвичайної Милості люди прийшли возвеличити Того, Хто подарував їм ці подарунки. На ранковому служінні безліч вірянин у просторі серця та радості прославляли Бога кожен своїми дарами. 

Дитяче служіння

Найголоснішими привітання були від наймолодших. Діти, на чолі з батьками та вчителями недільної школи, підготували вірші та пісні, що лунали так гучно і щиро, що неможливо було і самому не посміхнутися Христу. 

Багато братів та сестер підготували псалми прославлення. Вони не тільки розчулили, а й нагадали усім про те, яким для Ісуса Христа був нелегкий вибір прийти на цю грішну землю та прожити справжнє людське життя заради кожного грішника, що потребує любові.

Проповідь Слова Божого

Лунали проповіді від братів, що щедро ділились Словом Божим. Особливо запам'ятались такі думки:

"Різдво - це свято радості, яке полягає не в яскравім міхурі та веселому святкуванні, а й у донесенні до інших людей сенсу цієї події".

Володимир Акімов

"Свято Різдва - це особливий час для зміни свого життя, для звільнення від гріхів, для отримання найдорожчого спадку Ісуса Христа - спасіння".

Сергій Гула

"Христос Прийшов у людській подобі не тільки спасти наші душі, а й Самому пройти весь шлях, щоб щиро зрозуміти біль кожного і зцілити рани кожного".

Ігор Леонідович Тарарощенко

Подарунки для діток

Після закінчення служіння всі дітки отримали солодкі подарунки, які підготувала для них церква "Воскресіння".

Багато важливих речей було сказано з вуст наших проповідників, багато віршів та пісень звучали від братів та сестер, тож ми сподіваємось, що кожен, хто завітав до дому молитви чи дивився онлайн-трансляцію, зміг наповнити своє серце вдячністю Господу, Його любов'ю та миром.

Христос Народився!

Славімо Його!


Прочитано 131 разів

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.