BeLightBC

  • Події
  • Сімейний вечір з Олександром Чмутом
Четвер, 24 вересня 2020 17:36

Сімейний вечір з Олександром Чмутом

Сімейний вечір з Олександром Чмутом

Теплий сімейний вечір, де зібралися подружні пари почався під слова романтичної пісні у виконанні Олега Кірілкова:

"Эти истории любви друг на друга не похожи,

Люди с разным цветом кожи или разные внутри.

Эти истории,где мы улыбаемся, как дети

И парим  как будто ветер над просторами Земли.

Эти истории любви… Эти истории любви…"

...і перейшов у продуктивне спілкування зі спікером вечора - Олександром Чмутом.

Олександр Чмут - керівник ТрансСвітового Радіо. Крім служіння на радіо проводить різноманітні конференції та семінари, займається дошлюбним, кризовим сімейним консультуванням.

У шлюбі з Наталією Чмут - 30 років. Разом і виховали чотирьох дітей, які прийняли Ісуса Христа у своє серце і вірно служать Йому.

Тема сімейної зустрічі: " Як відносини між чоловіком та дружиною впливають на долю дітей ". Олександр Васильович нагадав присутнім біблійну історію Якова та Рахіль і провів паралель, як взаємостосунки батьків впливають на особисте життя дітей у майбутньому.

Спікер зазначив, що на своєму досвіді, він радить молодим людям свідомо готуватися до вступу в шлюб. Не опиратися на емоції, а молитися за те, щоб Бог допоміг у виборі супутника життя. Нехтувати Божим порядком, покладатися на емоції, що мають властивість перероджуватися, або на сподівання, які часом руйнуються, дуже небезпечно. Саме це приводить до кризових станів в сім'ї.

Разом з сім'ями, що мають великий сімейний досвід, були виділенні основні проблеми, що можуть призвести до непорозумінь:

  1. Відсутня духовна єдність.
  2. Невідповідність слів і вчинків між батьками.
  3. Непорозуміння між подружжям у присутності дітей.

На жаль часто, люди в умовах сучасного світу серцями не належать один одному, а наші діти це дуже відчувають. Адже в сім'ї, де тато не любить маму, виростають жорстокі діти.

Але навіть здавалося б, у таких складних умовах, завжди є вихід. Бог враз може скласти деталі розбитого серця і дати нове життя. Все що нам необхідно це лише звернутися до нього з проханням про допомогу! Якщо людина залишить своє минуле заради майбутнього, Бог дивовижно працюватиме в такій родині.

Обговорення викликало шквал емоцій у залі церкви, а свічка, що яскраво горіла, ніби нагадувала: "Для Бога, немає нічого неможливого!"


Прочитано 235 разів

Галерея зображень

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.