BeLightBC

  • Події
  • Сімейний вечір з Олександром Калінським
Вівторок, 10 листопада 2020 10:09

Сімейний вечір з Олександром Калінським

Сімейний вечір з Олександром Калінським

Ще один сімейний вечір пройшов в теплій, домашній, невимушеній атмосфері, під звуки хрускоту віртуального каміна, з теплим чаєм та різними смаколиками.

Цього разу спікером був запрошений благословенний брат, пастор, служитель,  чоловік, батько шістьох дітей та дідусь семи онуків - Олександр Калінський. Займається дошлюбним та сімейним консультуванням. Разом з дружиною через декілька неділь будуть святкувати 30-річчя сімейного життя, тож позаду у цієї пари великий шлях та досвід яким потрібно ділитися.

В короткому інтерв`ю перед виступом пастор відповів, що полюбляє проводити час прогулюючись лісом наодинці з Богом, та має правила життя — це починати ранок зі Словом Божим та кожного дня проводити сімейне спільне поклоніння. 

Тема сімейного вечора: "Що робити після наламаних дров?"

О. Калінський згадав історію Адама і Єви і зазначив, що проблеми в сім`ї почалися ще в далекому минулому, коли вони згІ рішили. 

Цитата спікера:

Через претензію на божественність, ми страждаємо і руйнуємо стосунки. Такі "божественні рухи" почалися тоді, коли рука Єви потягнулась, щоб змінювати свою долю! З того часу, ми вважаємо, що доля в моїх руках.

Служитель підняв основні причини проблем в сім'ї:

  • егоїзм 

Цитата спікера:

Усі війни й конфлікти, через обожнення своїх бажань. Ми так різко і палко робимо зі своїх забаганок гострі потреби, що починаємо вірити, що без них помремо.   

  • невиправдані очікування
  • доказ своєї правоти в усьому 
  • пошук щастя не в Бозі

В кульмінації проповіді О. Калінський висловив життєву позицію апостола Петра, яку попросив повторити вголос кожного: "Мені ніхто нічого не винен. Я винен всім". З таким девізом проповідник запропонував жити всім присутнім в залі.

На власному пройденому життєвому шляху, не приховуючи недоліків та вирішених проблем у власній сім'ї, О. Калінський запевнив, що щасливий шлюб існує і він може бути тільки з Богом. 

Також в цей прохолодний осінній час присутніх порадували авторські пісні у виконанні спікера. Чудові християнські слова, гра на гітарі та красивий спів зігріли  душі глядачів та створили прекрану атмосферу в залі.

Цікавим закінченням вечора була відповідь Олександра Калінського на питання гостей із залу, які вони задавали онлайн анонімно. Розглянувши декілька з них: "Як прищепити любов дітей до Біблії?, "Для чого нам церква, якщо у нас чудова сім'я?", "Хочемо розлучитись, що робити?", то можна побачити, що тема сім'ї завжди була і буде актуальна. 

Тож велика подяка Олександру Калінському за служіння, настанови, та всім, хто трудиться для таких сімейних вечорів. Чекаємо наступних!


Прочитано 170 разів

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.