BeLightBC

  • Події
  • Сплав для молоді на плотах "Надія Є!"
Вівторок, 01 серпня 2023 21:56

Сплав для молоді на плотах "Надія Є!"

Сплав для молоді на плотах "Надія Є!"

У захоплюючому християнському таборі, організованому представниками християнської спільноти, взяли участь 24 учасника. Під керівництвом Верлана Станіслава учасники відправилися у п'ятиденний сплав. Команда табору складалася з досвідчених лідерів та активних учасників: Віталія Ковтуна, Катерини Ковтун, пастора Олександра Ачкасова, Верлана Мирослава та Іллі Хабібуліна. Їхні знання, ентузіазм та спільні зусилля забезпечували успішну реалізацію сплаву.

Троє дітей з Бахмута мали чудову можливість долучитися до цієї християнської спільноти, де вони знайшли не лише нових друзів, але й поглиблення свого віри та зв'язку з Богом.

Протягом п'яти днів сплаву учасники мали незабутню можливість досліджувати природу, милуватися краєвидами річки та відчути дивовижний спокій природи. Під час довгих днів на воді вони спілкувалися, ділилися своїми думками і переживаннями, підтримували один одного та будували спільні згуртовані зв'язки.

Важливою частиною табору були щоденні духовні спілкування, молитви та обговорення Писання. Пастор Олександр Ачкасов ділився своїм досвідом та мудрістю, що допомагало учасникам зростати від духовного боку і розуміти глибокі змістовні моменти віри.

Закінчився табір усмішками на обличчях учасників та планами про наступний рік. Всі залишилися з незабутніми спогадами, підбадьоренням та новими знайомствами. Такий християнський табір зробив невимовно цінний внесок у життя учасників та підтримав духовний зріст у кожному з них.


Прочитано 133 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!