BeLightBC

  • Події
  • Незабутній сплав проєкту "Надія Є!" на плотах річкою Стир
Понеділок, 10 липня 2023 15:58

Незабутній сплав проєкту "Надія Є!" на плотах річкою Стир

Незабутній сплав проєкту "Надія Є!" на плотах річкою Стир

Незабутній сплав Проекту 'Надія Є!' на плотах на річці Стир

У селі Топільне відбулася захоплююча подія, яка запам'яталася всім учасникам надовго - сплав на плотах Проекта "Надія Є!". Молодь з різних куточків країни зібралася (а команда проекту приїхала з Білої Церкви), щоб спробувати свої сили та перевірити власні навички веслування. Це був пробний сплав на новому місці.

Учасники сплаву мали можливість пройти 20 кілометрів по живописній річці Стир. Захід проводився двічі, залучаючи різні команди. Кожна команда мала мету - пройти шлях до затопленого кар'єру.

Одним із найяскравіших моментів сплаву була зустріч із сім'єю Саши та Свети Деркачів (переселенці з Вугледару), які ласкаво прийняли учасників на своєму прекрасному узбережжі та будинку. Вони надали гостинність та забезпечили учасників сплаву теплим прийомом.
Кожного вечора, після насиченого дня сплаву, учасники збиралися біля теплого костра на узбережжі річки Стир. Тут, серед спокійного шуму води та запаху дерева, відбувалися неперевершені душевні розмови з місцевою молоддю на духовні християнськи теми та проводили ігри.

Біля костра обговорювалися різні теми, які викликали цікаві дискусії та обмін думками. Молодь говорила про значення дружби, взаємопідтримки та важливості міцних стосунків у сучасному світі. Значна увага була приділена питанням саморозвитку, особистісного зростання та пошуку своєї мети у житті. Відверті спілкування були джерелом нових ідей, натхнення та взаємного навчання.

Але, можливо, найнезабутнішими моментами біля костра були спільні співанки українських пісень.

Сплав на плотах Проекта "Надія Є!" не тільки надав можливість молоді провести активно і цікаво час, але й сприяв розвитку командних навичок, сили волі та дружби.

Сплав на плотах Проекта "Надія Є!" став чудовою нагодою для молоді з'єднатися, провести активний час на природі та відчути себе часткою єдиного колективу. Учасники отримали незабутні враження, нові знайомства та безцінний досвід співпраці.

Ця подія довела, що українська молодь є енергійною, активною та готовою до нових викликів.

Організатори сплаву на плотах Проекта "Надія Є!" варто висловити подяку всім учасникам, волонтерам та гостинним господарям за те, що вони створили незабутню подію та надали можливість молоді насолодитися спортивними змаганнями та чудовою природою. Нехай подібні заходи продовжують об'єднувати нас, спонукаючи до активності та позитивних змін у житті! Слава Ісусу Христу!


Прочитано 128 разів

Медіаіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.