BeLightBC

  • Події
  • Подякуємо Богу за Україну. Свято Подяки 2021
Середа, 15 вересня 2021 21:53

Подякуємо Богу за Україну. Свято Подяки 2021

Подякуємо Богу за Україну. Свято Подяки 2021

Свято подяки у Києві

Всеукраїнське Свято Подяки відбулося 12 вересня у столиці на Софіївській площі. Присутні дякували Богу за часи релігійної свободи та незалежності.

Відкриття фестивалю, Пасхальної реконструкції, концерту

Фестивальне містечко PODYAKA Fest відкривало початок події. Виставка служінь, тематичні локації, все це можна було побачити на території містечка.

Особливу увагу учасників свята привертала пасхальна реконструкція. Гості з Одеси відтворювали останні години життя Ісуса перед розп’яттям.

Чудовою розвагою для малюків був герой “Суперкниги” - Робік, що розповідав історії з Біблії. Діти мали змогу гратися, стрибати на батутах, чудово проводити час.

Християнські виконавці на святі

Своїми талантами мали змогу поділитися і творчі колективи. Дитячий гурт “Нотки”, ансамбль бандуристів “золоті струни”, дитячий хор з Одеси та багато інших талановитих виконавців.

На великій сцені виступали кращі християнські музичні виконавці, фіналісти та учасники проєкту “Голос”. Дарина Кочанжи, В’ячеслав Рибіков, Ірина Цуканова та інші.

Участь діячів-християн

В ході концерту виступали відомі на всю країну релігійні діячі, християни-політики, священнослужителі:

"Ми зібрались разом в цей чудовий день, щоб подякувати нашому Богу за любов до кожного з нас, до нашої землі…

Наш Бог завжди з нами у важкі часи. Коли почалася страшна війна, коли в Україні не було боєздатної армії, не було сучасної зброї,

а була важка економічна криза, вщент зруйнована влада, саме Бог допоміг об’єднати країну, українців і захистити нашу Батьківщину" – відзначив Олександр Турчинов.

Молитвою подяки за Україну завершився івент. Спільно зі священнослужителями різних церков та конфесій учасники подякували Богу за нашу країну.


Прочитано 54 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.