BeLightBC

  • Події
  • Свято жнив у Біблійній церкві
Вівторок, 27 вересня 2022 09:09

Свято жнив у Біблійній церкві

Свято жнив у Біблійній церкві

Дякуємо Богові — "Біблійна церква" відсвяткувала День подяки!

Факт, який неможливо спростувати: у житті кожної людини за будь-яких обставин завжди є, за що дякувати Богові. В цьому році, попри війну, віруси й інші випробування, Бог дозволив нашій "Біблійній церкві" знову зібратися разом на День подяки і в спільності прославити Господа, дякуючи Йому за всі Його добродійства та милість. Адже лише завдяки їм наш багатогрішний світ й досі тримається купи.

В День подяки в нашому Домі молитви лунало багато гімнів, в яких прославлялося ім'я Живого Бога, і, звісно звучали проповіді з важливими нагадуваннями для кожного з нас. Особливо приємно, що до святкування долучилися діти з недільної школи та молодь з підліткового служіння. Вони співали псалми, читали вірші й навіть показали невеличку театральну виставу — про важливість в першу чергу мати вдячне серце.

Служіння переросло в спілкування за спільним обідом, який люб'язно приготували сестри з нашої "Біблійної церкви". Також кожен із присутніх отримав невеличкий смачний даруночок. Тож ми дякуємо Богові й за те, що мали таку чудову можливість провести цей день разом!

А що ж фактично ми можемо дати Творцеві, Який є досконалим і самодостатнім? Насправді нічого, окрім хвали, на яку Він заслуговує. І, авжеж, наше вдячне серце. Це те, що завжди приємно кожному земному батькові. Точно так само тішиться й наш Небесний Батько, коли бачить у Своїх дітей вдячні серця.

"Чим я відплачу Господеві за всі добродійства Його на мені? Я чашу спасіння прийму, і прикличу Господнє ім'я!" (Псалми 116:12-13)

Слава нашому Господу навіки! Бо так само навіки, як каже Писання, і Його милосердя!


Прочитано 223 разів

Медіаіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.