BeLightBC

  • Події
  • Свято жнив у Біблійній церкві
Вівторок, 27 вересня 2022 09:09

Свято жнив у Біблійній церкві

Свято жнив у Біблійній церкві

Дякуємо Богові — "Біблійна церква" відсвяткувала День подяки!

Факт, який неможливо спростувати: у житті кожної людини за будь-яких обставин завжди є, за що дякувати Богові. В цьому році, попри війну, віруси й інші випробування, Бог дозволив нашій "Біблійній церкві" знову зібратися разом на День подяки і в спільності прославити Господа, дякуючи Йому за всі Його добродійства та милість. Адже лише завдяки їм наш багатогрішний світ й досі тримається купи.

В День подяки в нашому Домі молитви лунало багато гімнів, в яких прославлялося ім'я Живого Бога, і, звісно звучали проповіді з важливими нагадуваннями для кожного з нас. Особливо приємно, що до святкування долучилися діти з недільної школи та молодь з підліткового служіння. Вони співали псалми, читали вірші й навіть показали невеличку театральну виставу — про важливість в першу чергу мати вдячне серце.

Служіння переросло в спілкування за спільним обідом, який люб'язно приготували сестри з нашої "Біблійної церкви". Також кожен із присутніх отримав невеличкий смачний даруночок. Тож ми дякуємо Богові й за те, що мали таку чудову можливість провести цей день разом!

А що ж фактично ми можемо дати Творцеві, Який є досконалим і самодостатнім? Насправді нічого, окрім хвали, на яку Він заслуговує. І, авжеж, наше вдячне серце. Це те, що завжди приємно кожному земному батькові. Точно так само тішиться й наш Небесний Батько, коли бачить у Своїх дітей вдячні серця.

"Чим я відплачу Господеві за всі добродійства Його на мені? Я чашу спасіння прийму, і прикличу Господнє ім'я!" (Псалми 116:12-13)

Слава нашому Господу навіки! Бо так само навіки, як каже Писання, і Його милосердя!


Прочитано 136 разів

Медіа

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.