BeLightBC

  • Події
  • Церква онлайн - канали трансляції церков
Середа, 11 листопада 2020 13:21

Церква онлайн - канали трансляції церков

Церква онлайн - канали трансляції церков

Онлайн служіння церков. Посилання де можна дивитись та слухати.

https://www.youtube.com/channel... Церква ЄХБ "Дім Євангелія" 

 https://www.youtube.com/channel ... Церква ЄХБ "Воскресіння"

 https://www.youtube.com/channel ... Церква ЄХБ "Благодать"

 https://www.youtube.com/channel... "Біблійна Церква"

 https://www.facebook.com/blagochurch/ ... Церква ЄХБ "Благодать"

 https://www.facebook.com/biblechurch.bc Біблійна церква

 


Реалії сьогодення, на жаль, диктують нам свої правила, яких ми, як Церква Христова, повинні дослухатися.
І через запровадження надзвичайної ситуації в Україні церкви шукають нові можливості та ресурси, щоб проводити недільні богослужіння онлайн або створювати відео формат служінь для загального доступу та перегляду у будь-який зручний час.

Це досить незвично для всіх – проповідники, не звикли говорити в пусті зали, а члени церкви в неділю о 10.00 бути вдома, але для дітей Божих не існує перешкод, тому проведення служінь євангельських церков онлайн стало чудовим рішенням на період запровадження умов карантину в Україні. 
Завдяки сучасним технологіям кожен може «відвідати» свою помісну церкву та отримати підбадьорення через спів та проповідь слова Божого.

Нові, досі невідомі нам обставини та умови, це своєрідний виклик для церков та мотивація до пошуку нових форм та форматів не лише проведення богослужіння онлайн, але й міжособистісної комунікації.

Наразі кожна з церков вибудовує власні методи і шляхи трансляції богослужінь та підбадьорення, щоб вони були максимально зручні та доступні для всіх бажаючих: проповіді та служіння в записі на YouTube, богослужіння в форматі реального часу – онлайн трансляції та канали спілкування в Viber та Telegram.
Детальну інформацію Ви можете знайти на сайті або звернутися задодатковою інформацією до служителів.

Євангельська церква онлайн – це прекрасна можливість відчути єдність та мир незалежно від рамок та кордонів, славлячи Бога в загальному співі та отримуючи дивовижні відкриття через проповідників.

За посиланнями – Біла церква церкви онлайн – які наведені нижче, кожен зможе долучитися до недільного богослужіння своєї церкви та не втратити можливості почути, що Господь говорить до кожного з нас! 


Прочитано 2122 разів

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.