BeLightBC

  • Події
  • Турнір з волейболу для молоді Білої Церкви
П'ятниця, 16 червня 2023 11:42

Турнір з волейболу для молоді Білої Церкви

Турнір з волейболу для молоді Білої Церкви

15 червня 2023 пройшов турнір з волейболу для молоді Білої Церкви

У сучасному світі спорт є важливою частиною життя, особливо для молоді. Він сприяє здоровому способу життя, підтримує фізичну форму та розвиває командний дух. 15 червня 2023 року відбувся захоплюючий турнір з волейболу для молоді Білої Церкви. 

Організація турніру

Турнір з волейболу для молоді в Білій Церкві був організований Проектом "Надія є!" (Стас Верлан) та спортивним клубом "Гарт" (Віталій Ковтун). Вони вирішили провести цей турнір, щоб популяризувати волейбол серед молоді Білої Церкви та навчити їх командної гри.

Учасники турніру

Турнір зібрав чотири команди молодих волейболістів. Кожна команда складалася з шести гравців. Учасники були християнами з різних євангельських церков, студентами місцевих шкіл та коледжів, які захоплюються волейболом. Вони прийшли з метою продемонструвати свої навички та змагатися з іншими командами, але головне здобути приз.

Суддя Віталій Ковтун

Суддею турніру був Віталій Ковтун (Фастівка). Він професійний спортивний інструктор, який має багаторічний досвід у волейболі. Його знання правил гри та вміння розсуджувати на користь обох команд зробили його ідеальним суддею для цього турніру. Віталій Ковтун забезпечував  ведення таблиці ігор, жеребкування, чесну гру та вирішував спірні ситуації під час матчів.

Волейбольна площадка в Білій Церкві

На заріччі в Білій Церкві розташована прекрасна спорт площадка біля річки, де молоді люди грають у волейбол та інші спортивні ігри протягом всього літа. Це місце стало популярним серед молоді, оскільки вони можуть проводити активний час та розвиватися фізично, зустрічатися з друзями та знайомитися з новими людьми. Турнір з волейболу для молоді підкреслив важливість таких спортивних площадок у сприянні здоровому способу життя серед молодого покоління.

Турнір з волейболу для молоді Білої Церкви був великим успіхом. Чотири команди проявили свої навички, змагалися між собою та демонстрували командний дух. Організатори зробили все можливе, щоб зробити цей турнір захоплюючим та незабутнім для всіх учасників.

 

Дивиться також Волейбольний турнір для молоді 5 вересня 2020 року


Прочитано 138 разів

Медіаіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.