BeLightBC

Понеділок, 03 травня 2021 11:16

Свято Великодня

Свято Великодня

Свято Великодня 

Уся Україна відсвяткувала Великдень. 

У святкуванні об'єдналися християни різних конфесій і в недільний ранок кожен охочий мав змогу піти до своєї церкви.

Великдень уже давно став червоним днем календаря  і від святкування не відмовляються навіть невіруючі люди. Вітаючи один одного словами «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», вони сім'ями виїздять відпочивати на природу.

Влада послабила карантинні умови після довгого періоду локдауну й церкви мали змогу проводити служіння в напівнаповнених церквах, що дало змогу людям нарешті фізично прийти до церкви.

Як відсвяткували Великдень у церквах ЄХБ

По всіх церквах пройшли святкові Великодні служіння. Люди в єдності збиралися, аби прославити Бога за Його смерть та Воскресіння.

У церквах ЄХБ, здебільше, служіння проходили в декілька змін. Зважаючи на продовження адаптивного карантину, кожна церква шукала безпечний спосіб проведення святкових богослужінь, дотримуючись усіх карантинних обмежень.

Разом співали гімни, слухали проповіді та молилися. Кожна церква готувалася до цього дня, прикрашала приміщення своєї церкви, готували святкову програму для Богослужіння на Великдень.

Бог знову нагадав нам про диво воскресіння Ісуса Христа і про справжній  сенс цього свята, щоби воно не перетворилося на черговий привід просто сісти за святкові столи.

Сенс Великодня

Що ж стало головною причиною такого масового святкування Великодня в Україні?

На Великдень усі бажають один одному тепла, любові й світлих почуттів, але що насправді являє собою цей день, що є головним сенсом цього свята?

Сенс Великодня та події, які відбулися в цей день, для кожного християнина  - це кульмінація життя Ісуса Христа та Його служіння на цій Землі. Своїм Воскресінням Він виконав пророцтва Старого Заповіту й подарував людям надію на вічне життя із Ним.

Що було б, якби Ісуса розіп’яли, але Він не воскрес?

Сьогодні мільйони людей не мали б спасіння й надії на своє воскресіння після смерті та життя вічне. Але, своїм Воскресінням Ісус довів, що Він переміг смерть і вона не має над Ним влади, що Він Бог живий!

Саме тому, у це велике свято християни йдуть до церкви, не в надії отримати щось від Бога, а в щирому бажанні віддати Йому належну хвалу й подяку за Його смерть, відкуплення наших гріхів та Воскресіння.

“Коли ж бо Христос не воскрес, тоді віра ваша даремна, ви в своїх ще гріхах.”

(1-ше послання до Коринтян 15:17)


Прочитано 70 разів

Медіа

Підтримка проекту

Ви можете підтримати наш проект. 50, 100, 500грн допоможуть нам рухатися далі.