BeLightBC

  • Події
  • Завершення навчального року в "Алетеї"
Четвер, 06 червня 2024 13:38

Завершення навчального року в "Алетеї"

Завершення навчального року в "Алетеї"

Урочисто завершився навчальний рік у християнській приватній школі "Алетея". Директор школи, пан Сергій, привітав учнів та педагогічний колектив з цією знаменною подією, виголосивши проповідь та давши настанови учням на майбутнє.

Цей рік був нелегким для "Алетеї", як і для всієї України, адже він проходив в умовах жорстокої війни. Проте, завдяки самовідданій праці вчителів та стійкості учнів, навчальний процес не був перерваний, а школа змогла зберегти свою унікальну атмосферу любові, підтримки та християнських цінностей.

Під час урочистої церемонії кращим учням були вручені грамоти та медалі за успіхи в навчанні. Також відбувся святковий концерт, підготовлений силами учнів та вчителів.

У своїй промові пан Сергій підкреслив важливість освіти та виховання в християнському дусі, особливо в такі складні часи. Він закликав учнів бути мужніми, працьовитими та нести світло віри у світ.

"Цей рік навчив нас багато чого, – сказав пан Сергій. – Він навчив нас цінувати мир, єдність та взаємодопомогу. Він навчив нас тому, що навіть у найскладніших обставинах завжди є місце для надії та віри. Я вірю, що наші випускники стануть гідними громадянами своєї країни і зроблять світ кращим."


Прочитано 41 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!