BeLightBC

Служіння благовістя з картинами

Служіння благовістя з картинами

Про служіння розповідає брат Микола, бакалавр богослов'я, проповідник, благовісник, церкви "Громада Доброго Пастиря" м. Рівне.

"Служіння благовістя з картинами - це хороший, сьогодні, напевно один з ефективних способів, коли можна розповідати Євангеліє, досить невимушено, у такий вільній формі та, у той же самий час, глибоко, просто, доступно. Людина, коли приходить у музей, їй завжди приємно подивитися на мистецтво, десь щось дізнатися для себе. Тут же ми виставляємо цілу серію, виставку, яка називається "Спаситель світу", від Різдва Ісуса Христа, Його життя, Його смерть і воскресіння, Його вознесіння. Про всі ці події можна розповісти по картинах. Ця виставка у своєму роді - відкрита Біблія, відкрите Євангеліє для людей, які мешкають у наших міста, селах.

Це досить привабливо для людей. Вони самі підходять, дивляться, питають. Ми розповідаємо про те, що художник зобразив на тій чи іншій картині й, у такий спосіб, передаємо біблійну істину.

Картини відомих художників

Виставка містить копії картин відомих художників, наприклад, Олександра Іванова "Явище Христа народу", Івана Крамського "Христос у пустелі", Джованні Баттіста Питтони "Різдво з Богом Отцем і Святим Духом", Василя Полєнова "Христос і грішниця" й багато інших. "

Прочитано 139 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.