BeLightBC

Служіння благовістя з картинами

Служіння благовістя з картинами

Про служіння розповідає брат Микола, бакалавр богослов'я, проповідник, благовісник, церкви "Громада Доброго Пастиря" м. Рівне.

"Служіння благовістя з картинами - це хороший, сьогодні, напевно один з ефективних способів, коли можна розповідати Євангеліє, досить невимушено, у такий вільній формі та, у той же самий час, глибоко, просто, доступно. Людина, коли приходить у музей, їй завжди приємно подивитися на мистецтво, десь щось дізнатися для себе. Тут же ми виставляємо цілу серію, виставку, яка називається "Спаситель світу", від Різдва Ісуса Христа, Його життя, Його смерть і воскресіння, Його вознесіння. Про всі ці події можна розповісти по картинах. Ця виставка у своєму роді - відкрита Біблія, відкрите Євангеліє для людей, які мешкають у наших міста, селах.

Це досить привабливо для людей. Вони самі підходять, дивляться, питають. Ми розповідаємо про те, що художник зобразив на тій чи іншій картині й, у такий спосіб, передаємо біблійну істину.

Картини відомих художників

Виставка містить копії картин відомих художників, наприклад, Олександра Іванова "Явище Христа народу", Івана Крамського "Христос у пустелі", Джованні Баттіста Питтони "Різдво з Богом Отцем і Святим Духом", Василя Полєнова "Христос і грішниця" й багато інших. "

Прочитано 175 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!