BeLightBC

Благовістя на вулицях міста

Благовістя на вулицях міста

Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?  (Пр.24:11)

 

Щомісяця, уже традиційно, християни помісних протестантських церков вийшли на вулиці міста для благовістя про Ісуса Христа.

Дивитись усі події цього служіння

Це рух християнських церков міста зародилося у 2016 році. Тоді у віруючих виникло бажання зробити особливе служіння для жителів міста. Кілька церковних громад організували і провели дводенний "Свято сім'ї" на майдані в районі БРУМ. Наступного року ця ініціатива набула подальшого розвитку у взаємодії з рухами "Всі разом за сім'ю!" і "R500 - Святкування 500-річчя Реформації". Усе більше помісних церков об'єднувалося в цьому вуличному служінні для мешканців міста. У 2019 відбувся масовий триденний фестиваль "День сім'ї".

Святкування Всесвітнього дня євангелізму стало добрим приводом для проведення вуличних євангелізацій у місті й у цьому році. Упродовж дня кілька помісних протестантських церков, попри карантинні обмеження, діставши згоду від міської влади, змінюючи один одного, проголошували Добру Новину на вулицях міста. Різний час дня пропонує різні категорії людей. Вранці - це час більше пенсіонерів, бабусь, дідусів, коли вони йдуть із торбами до крамниць. Увечері на вулицях здебільше молодь. Церкви, котрі взяли участь у цій вуличної євангелізації, вирішили не обмежуватися одноразовим служінням і погодилися проводити подібні служіння регулярно, один раз на місяць. Для таких служінь кожен раз вибирається нова локація в місті.

Сьогодні люди відгукуються на такі вуличні служіння вже не так, як це було раніше в 90-х роках. Небезпеки пандемії впливають на слухачів, роблячи їх більш чуйними до Євангелії. Але з часом люди звикають до цієї вірусної небезпеки й увага до благовістя зменшується.


Спільна участь у вуличних євангелізаціях принесла добрі плоди для життя помісних церков. Це сприяло розвитку їх взаємовідносин, розуміння способів взаємодії, координації спільних служінь. Різні помісні церкви могли послужити своїми сильними сторонами, наприклад, хтось має гарне служіння для дітей, хтось більш орієнтований на служіння для молоді, а хтось - на служіння людям з обмеженими можливостями. До руху вуличних євангелізацій приєднуються все більше церковних громад. Це може надати можливості для проведення таких служінь трохи частіше - двічі на місяць.

Прочитано 998 разів
Детальніше в цій категорії: « Недільна школа Вивчення Старого Заповіту »
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!