BeLightBC

Слово Воскресіння

Слово Воскресіння

Пастор Ігор Тарарощенко.

"І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах."  Дiї 2:42

Від самого початку, від часів апостолів, кожна церква має звичай перебувати в науці апостольській. Це служіння церкви має різні назви. Наприклад, катехизація. Це слово має грецьке походження κατήχησις — повчання, казання. Інша, дуже відома назва, що була запозичена з німецької мови, Bibelstunde. Таку назву мала година вивчення текстів Святого Письма, Біблії. Саме через цю назву деякий час євангельські християни баптисти в Україні мали прізвисько "штунда". Сьогодні здебільше ми говоримо "Розбір Слова" або "Біблійний Клас", коли мова йде про вивчення Біблії дорослими вірянами, або "Недільна Школа", якщо це стосується до дітей молодшого шкільного віку або підлітків.

Одного разу школяр із місцевої бурси (теологічного коледжу) вирішив записати бесіду на такому Розборі Слова за допомогою відеокамери. Це було корисним, по-перше, тому, що можна було ще раз послухати про що йшла мова на Розборі, а, по-друге, поділитися записом із тими, хто з різних причин, не був на тому Розборі Слова. Дуже скоро з'ясувалося, що охочих мати запис Розбору Слова чимало. Тоді скористувалися сучасними технологіями, а саме відеосервісом YouTube. З часом я отримав обов'язок від пресвітера церкви мати власний канал, де кожен, хто бажає, мав би можливість дивитися записи Розбору Слова. Так народилося це служіння "Слово "Воскресіння" в церкві "Воскресіння".

На моєму каналі вас чекають цікаві лекції зі "Дій апостолів" - захоплююча подорож у давні часи раннього християнства та розповіді про подвиги апостолів. Знайомство з "Тлумаченням Об'явлення" допоможе розгадати та зрозуміти загадкові символи і передбачення Апокаліпсису.

Євангелія від Луки відкриє нам цілющу силу слів Ісуса Христа, а лекції про есхатологію "для чайників" допоможуть нам краще зрозуміти кінцеві часи та наше місце в них.

Щиро дякую всім за підтримку служіння "Слово "Воскресіння".

Прочитано 2653 разів
Детальніше в цій категорії: « Blago Youth Волейбольний клуб «Гарт» »
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!