BeLightBC

  • Служіння
  • Служіння церкви в період карантину

Служіння церкви в період карантину

Служіння церкви в період карантину

У світлі останніх подій на устах і в стрічках новин одне: COVID-19, статистика, тести, зараження, смерть ...

Не можна приховати правду - коронавірус без запрошення увірвався в нашу реальність змінивши все - плани, мрії і саме життя.

Церква онлайн

Ви можете слухати проповіді і недільні служіння на нашому каналі YOUTUBE

 

 

Християни в період карантину


Можна по-різному ставитися до обставин, що склалися: як до виклику, випробуванню або покаранню. Але, що дійсно важливо - це використовувати даний Богом час правильно - на благо, для повчання і духовного зростання!

Воістину це не привід сумувати, адже тільки подумати: можна зробити те, що давно відкладав - частіше читати Біблію, слухати проповіді, приділити увагу близьким, а головне - молитися!

З молитвою легшати, правда. Зараз це особливо відчувається і більш ніж важливо. Необхідно молитися щоб Бог благословив нас терпінням і спокоєм, дав мудрості і сил бути твердим у вірі. Адже "... досвідчення вашої віри дає терпельвість. А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали." (Якова 1: 3-4).

Особливу увагу нам потрібно приділити тим, хто гостро потребує нашої допомоги. У цей період особливо важливо оточити турботою літніх і самотніх людей. Йдучи в магазин чи аптеку, дізнайтеся чи потрібно щось дідусеві поверхом нижче, щоб він зайвий раз не виходив на вулицю, тим самим уберегти його і проявити Божу любов і турботу до нього. Це стане прекрасним, а головне, дієвим свідченням для цієї людини!

Віруючі люди завжди підтримують один одного. І саме зараз активне спілкування, як ніколи, має місце в нашому житті. Слова підтримки і розуміння - ось той спосіб, який не дасть відчути себе самотнім. Спілкуючись по телефону, месенджер, ми не бачимо людини, але якість спілкування адже не змінюється, а часом значно збільшується.

Афіша майбутніх подій онлайн

Церква онлайн - робимо все, що можемо


Багато з нас вже давно збагнули всі переваги комп'ютерних технологій і зараз це особливо цінно, адже у відкритому доступі можна послухати повчальні проповіді і псалми, отримати відповіді на безліч актуальних питань від пасторів і служителів і навіть побувати на недільному служінні в режимі реального часу.

Такий формат служінь в обставинах, що склалися дуже духовно насичує, дає можливість в межах будинку зростати у вірі.
До того ж, це може стати ще одним полем для особистого служіння людям похилого віку - допомогти в освоєнні просторів мережі, приєднати до церковних груп в соціальних мережах і подбає, щоб вони мали доступ до повчального контенту.

Ще однією важливою складовою періоду життя церков в режимі онлайн є молодіжне служіння.
Наприклад, 9 квітня молодь мала чудову нагоду повчання на онлайн-семінарі на тему "Віра - не психологічний чи феномен?" під керівництвом спікера Володимира Акімова.
Зараз особливо необхідно зібрати всі сили і задіяти ресурси для того, щоб встояти в цій боротьбі!

Прочитано 1555 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.