BeLightBC

  • Служіння
  • Служіння церкви в період карантину

Служіння церкви в період карантину

Служіння церкви в період карантину

У світлі останніх подій на устах і в стрічках новин одне: COVID-19, статистика, тести, зараження, смерть ...

Не можна приховати правду - коронавірус без запрошення увірвався в нашу реальність змінивши все - плани, мрії і саме життя.

Церква онлайн

Ви можете слухати проповіді і недільні служіння на нашому каналі YOUTUBE

 

 

Християни в період карантину


Можна по-різному ставитися до обставин, що склалися: як до виклику, випробуванню або покаранню. Але, що дійсно важливо - це використовувати даний Богом час правильно - на благо, для повчання і духовного зростання!

Воістину це не привід сумувати, адже тільки подумати: можна зробити те, що давно відкладав - частіше читати Біблію, слухати проповіді, приділити увагу близьким, а головне - молитися!

З молитвою легшати, правда. Зараз це особливо відчувається і більш ніж важливо. Необхідно молитися щоб Бог благословив нас терпінням і спокоєм, дав мудрості і сил бути твердим у вірі. Адже "... досвідчення вашої віри дає терпельвість. А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали." (Якова 1: 3-4).

Особливу увагу нам потрібно приділити тим, хто гостро потребує нашої допомоги. У цей період особливо важливо оточити турботою літніх і самотніх людей. Йдучи в магазин чи аптеку, дізнайтеся чи потрібно щось дідусеві поверхом нижче, щоб він зайвий раз не виходив на вулицю, тим самим уберегти його і проявити Божу любов і турботу до нього. Це стане прекрасним, а головне, дієвим свідченням для цієї людини!

Віруючі люди завжди підтримують один одного. І саме зараз активне спілкування, як ніколи, має місце в нашому житті. Слова підтримки і розуміння - ось той спосіб, який не дасть відчути себе самотнім. Спілкуючись по телефону, месенджер, ми не бачимо людини, але якість спілкування адже не змінюється, а часом значно збільшується.

Афіша майбутніх подій онлайн

Церква онлайн - робимо все, що можемо


Багато з нас вже давно збагнули всі переваги комп'ютерних технологій і зараз це особливо цінно, адже у відкритому доступі можна послухати повчальні проповіді і псалми, отримати відповіді на безліч актуальних питань від пасторів і служителів і навіть побувати на недільному служінні в режимі реального часу.

Такий формат служінь в обставинах, що склалися дуже духовно насичує, дає можливість в межах будинку зростати у вірі.
До того ж, це може стати ще одним полем для особистого служіння людям похилого віку - допомогти в освоєнні просторів мережі, приєднати до церковних груп в соціальних мережах і подбає, щоб вони мали доступ до повчального контенту.

Ще однією важливою складовою періоду життя церков в режимі онлайн є молодіжне служіння.
Наприклад, 9 квітня молодь мала чудову нагоду повчання на онлайн-семінарі на тему "Віра - не психологічний чи феномен?" під керівництвом спікера Володимира Акімова.
Зараз особливо необхідно зібрати всі сили і задіяти ресурси для того, щоб встояти в цій боротьбі!

Прочитано 1616 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!